Кав’ярня на колесах: скільки коштує відкрити мобільну каву

Кав'ярня на колесах

Кав’ярня на колесах

У «кавовому» бізнесі не можна ні на чому економити. Потрібно задовольнити очікування клієнта, щоб він повернувся ще раз. У новині розберемося, скільки коштує відкрити бізнес – кав’ярня на колесах.

Кав’ярня на колесах: найдешевший варіант

Чимало підприємців вирішують не вкладати гроші в обладнання та транспорт, а беруть «кавове авто» в оренду, щоб подивитися, чи це прибутково. Також працюють самостійно, заощаджуючи кошти на зарплату персоналу.

На ринку є багато пропозицій оренди таких авто. Щомісячна оренда стартує від 100 до 300 $. Все залежить від вигляду та комплектації авто. Не забувайте, що доведеться внести і заставу. Сума складає 100-1000 $. У вартість оренди входять паперові стаканчики, стіки з цукром, технічне обслуговування та навчання баристи. Це при умові, якщо ви одразу закупаєте сировину, необхідну для бізнесу.

Купівля кавової машини

Якщо ви хочете купувати автомобіль з обладнанням та франшизою, то потрібно буде викласти не менше 10-35 тисяч доларів. Якщо купувати вживаний транспорт, то витрати скоротяться удвічі.

Переобладнання авто із зовнішнім рекламним маркуванням обійдеться 3-7 тисяч доларів. Це при умові, що машину ви не купуєте, а вже маєте.

Вартість приготування кави – кав’ярня на колесах

3 тисячі доларів – ціна якісного автомату для варіння кави. Кілограм зерен коштує орієнтовно 8 доларів. Для приготування однієї порції кави достатньо 8 грамів змолотої сировини.

Якщо за день вдасться продати 100 чашок напою, то у місяць буде потрібно 2,5 кілограмів зерен (20 доларів).

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Якщо продавати 3000 чашок кави в місяць, то необхідно придбати 300 літрів води (10 доларів). А також 10 кг цукру (10 дол.), 3 тис. паперових чашок (орієнтовно 50 доларів) та 100 літрів газу для енергетичної установки (60 доларів).

Мінімальний «пакет» асортименту в місяць – 150 доларів. Окремі витрати – місце стоянки авто та пальне. Якщо наймати персонал, то до загальних витрат на одну людину потрібно додавати 300-400 доларів зарплатні.

Якщо обрати вдале місце, то в день можна продати не 100, а 200-300 стаканчиків кави. Прибуток буде залежати від вашого асортименту.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Відкриття бару в 2024 році
Наступний запис
Чим відрізняється елітний ремонт квартири від комплексного?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *