Як заробити гроші на завданнях: тестую сайт для заробітку

Як заробити гроші на завданнях

Як заробити гроші на завданнях

Мандруючи інтернетом у пошуках нових тем для сайту я знайшов ресурс, який обіцяє платити гроші за перегляд відео, проходження опитувань та досягнення рівнів в іграх. Його назва – iRazoo. Далі дізнаєтеся максимум інформації про цей додаток і як заробити гроші на завданнях. Та чи це взагалі реально

Як заробити гроші на завданнях iRazoo

Отож, після реєстрації на сайті або в додатку ви отримаєте змогу переглядати ролики, відповідати на опитування та грати в ігри. За це розробники обіцяють нараховувати бали, які згодом можна обміняти на гроші. Також бали дають, якщо запрошувати рефералів.

Особисто не тестував, адже після перегляду багатьох відгуків про iRazoo відпало бажання витрачати на це свій час.

У низці ЗМІ розхвалювали цей додаток, пишучи, що в тиждень користувачі спокійно можуть заробляти 10 $. На ділі ж ситуація інша. Фактично всі відгуки негативні. Спочатку доступні опитування, бали нараховують. А далі – тиша.

Скільки можна заробити на завданнях?

А ніскільки. Ви просто витратите час і з вірогідністю 90 % не заробите бали, які дозволять вивести хоча б 5-10 доларів. Або ж досягнете суми для виводу за кілька місяців (не факт).

Розробники цієї афери однозначно в плюсі, адже люди реєструються, приводять рефералів, проходять завдання. А мінімальної суми для виводу так і не досягають. Геніальна схема, мета якої – заробити самим, однак аж ніяк не дати заробити гроші іншим. Такий підхід неприпустимий, тому рекомендувати iRazoo не буду. Це моя суб’єктивна оцінка, у вас може бути інша думки. Якщо хтось тестував цей ресурс, то напишіть відгук в коментарі.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Не витрачайте на такий “заробіток” власний час. Краще витратити вільні хвилини, присвятивши їх навчанню. Вивчіть якийсь перспективний напрямок та заробляйте на фрілансі. Зараз попитом користується копірайтинг, дизайн, ведення блогів, цифровий маркетинг і так далі. Саме така робота здатна принести гарні гроші, але аж ніяк не проходження завдань.

Як заробити гроші на завданнях вам розповів. Озвучив лише правду, щоб застерегти від такого способу заробітку.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Відкриття бару в 2024 році
Наступний запис
Як відкладати гроші: 5 дієвих порад
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *