Як відкладати гроші: 5 дієвих порад

Як відкладати гроші

Як відкладати гроші

Багато людей живуть від зарплати до зарплати та витрачають кошти на взагалі непотрібні речі. Відкласти гроші у такому випадку стає фактично неможливо, адже їх просто не залишається. Розповім про 5 дієвих порад, як відкладати гроші.

5 порад, як відкладати гроші

Далі детальніше поговоримо про:

  1. даремні витрати;
  2. запис витрачених коштів;
  3. список покупок;
  4. мотивацію;
  5. ціль економії.

Даремні витрати

У першу чергу, щоб почати економити, необхідно відмовитися від даремних витрат. Не витрачайте зароблені кошти на те, що не несе щодної цінності. До прикладу, киньте курити чи хоча б частково відмовтеся від алкоголю. За місяць це дозволить заощадити досить велику суму. Так, буде важко, але і організм оздоровите, і кошти відкладете.

Також до цього списку можна віднести витрати на доставку їжі, на заправку авто (якщо до роботи недалеко чи магазину, то краще сходити пішки).

Записуйте витрати та дохід

Почніть записувати свої витрати та доходи. Визначте, скільки коштів можете вільно витрачати щомісяця. Встановіть свою межу та не перевищуйте її. Витрати треба формувати так, щоб наприкінці місяця у вас залишався заздалегідь визначений хоча б мінімальний запас коштів.

Заощаджені гроші не витрачайте, а відкладайте, щоб мати так звану “подушку безпеки”. Ця “подушка” необхідна кожному, щоб неочікувані витрати, втрата роботи, поломка авто чи техніки не залишила нас голими-босими. А ще краще відкладені гроші інвестувати в щось та примножувати їх.

Складіть список покупок

Формування списку покупок продуктів хоча б на тиждень дозволяє суттєво заощадити. Складіть план, що готуватимете щодня та купіть одразу запас провізії на 7 днів. Обов’язково беріть список з собою в супермаркет та беріть все по пунктах.

Це дозволить уникнути імпульсивних покупок, таких як алкоголь, цигарки, різні батончики, солодкі води і так далі. Чим частіше ходимо в магазин, тим більше набираємо повно всього непотрібного. А потім дивуємось, куди зникли гроші і як дожити до кінця місяця. Бажаю, щоб таких проблем у вас не було.

Мотивація

Мотивація відкриває друге дихання та дозволяє рухатися до цілі. Почніть відкладати щоденно певну кількість грошей та не витрачайте їх. Психіка людини найкращий мотиватор.

Записуйте, скільки вдалося заощадити та відкласти і прикиньте собі, яка кінцева сума вийде наприкінці місяця. Так ви знатимете, що робите все недаремно і рухаєтеся до своєї цілі.

До прикладу, якщо ви через день вживаєте пиво (нехай буде за 50 грн.). І додатково купуєте чипси чи сухарики (ще +50). У місяці таких днів, грубо кажучи, 15. Множимо 100 на 15 і отримуємо 1500 гривень економії. Фігура та здоров’я вам подякують. Та і гаманець буде повніший.

А ще краще – не економити, а шукати нові можливості, кращу роботу, постійно розвиватися та вивчати щось нове.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Необхідно думати як заробити більше, а не заощадити. Так, бувають складні періоди, тоді економити потрібно. Але життя дає нам надзвичайно багато можливостей. Хто працює над собою, вдосконалюється та навчається, той ніколи не думатиме як заощадити, адже гроші завжди будуть.

Як відкладати гроші: поставте перед собою мету

Визначте, для чого вам заощаджувати гроші. Найкраще – ставити перед собою гарну ціль. До прикладу, я економитиму пів року та назбираю гроші на…Тут кожен додайте своє – на запуск невеликого бізнесу, на омріяну покупку, інвестую в… І так далі. Краще не відкладати по копійці на машину чи новий телефон, а інвестувати й забезпечувати собі щасливе майбутнє.

Ось такі кілька порад, як відкладати гроші. Хтось прислухається, хтось ні. Діло ваше, але не відкладайте зміни. Найкращий час для того, щоб щось почати, – настав ще вчора.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші на завданнях: тестую сайт для заробітку
Наступний запис
Копірайтинг як заробіток: скільки заробляють копірайтери
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *