Стейкінг криптовалют – пояснення, види, схеми заробітку

Стейкінг криптовалют

Стейкінг криптовалют

Про криптовалюти зараз не чув хіба лінивий. Існує чимало способів заробітку на крипті. Один з варіантів – стейкінг криптовалют. Для новачків звучить взагалі незрозуміло, тому пояснюю, що це таке і як працює.

Що таке стейкінг криптовалют

Це підтримка роботи мережі блокчейн. Ви купуєте певну криптовалюту та вкладаєте отримані токени в цей проєкт, допомагаючи системі функціонувати. Схоже до депозиту під %, однак вкладаєте не в банк, а в роботу певної криптовалюти.

За це отримуєте від системи винагороду у вигляді % від вкладеної суми.

Не варто плутати поняття “майнінг” та “стейкінг”, адже вони зовсім різні.

Майнінг – це заробіток крипти, який передбачає серйозні фінансові інвестиції в спеціальну техніку, що пришвидшуватиме отримання токенів. А стейкінг передбачає утримання певної кількості коштів, депозит у крипті.

Як працює стейкінг криптовалют

Отож, ви придбали кілька монет у крипті та хочете покласти їх на стейкінг. Перед купівлею переконайтеся, що засновники монети надають послуги стейкінгу. Не кожен це пропонує. Вашу крипту заморожують на певний період (1, 3, 6, 12 чи більше місяців). Криптовалюта залишається у вас на рахунку, однак користуватися нею до завершення терміну вкладення ви не можете.

Ви поклали крипту на стейкінг. Що далі? Ваші кошти підтримують мережу блокчейн та допомагають проекту розкрутитися та заробити ще більше. Вища сума вкладення – вищий заробіток.

Як почати стейкінг

Необхідно придбати криптовалюту за допомогою банківської карти чи електронних грошей. Раджу використовувати одну з найпопулярніших бірж для торгівлі криптовалютою. Посилання на біржу – . Тицяйте та переходьте. Реєструючись по моєму посиланню маєте нагоду отримати бонус після проведення першої угоди.

Способи стейкінгу криптовалюти

  1. прямий стейкінг;
  2. DeFi-стейкінг;
  3. стейкінг у пулах;
  4. стейкінг через криптобіржу;
  5. стейкінг на криптогаманцях.

Прямий стейкінг

Тут все зрозуміло. Це самостійний стейкінг без посередників. Необхідно отримати спеціальний апаратний гаманець для зберігання крипти, до прикладу, Ledger. Він підтримує велику кількість криптовалют.

Обирайте привабливі монети й регулярно отримуйте винагороду від стейкінгу. Такий спосіб один з найкращих, адже ви не будете залежати від організацій або бірж, що пропонують послуги веб-гаманця.

DeFi-стейкінг

Це звичайний стейкінг, однак через посередника. Людина бере вашу криптовалюту для використання під відсоток. Смарт-контракт забезпечує безпеку угоди.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Поріг входу в цей спосіб нижчий, а винагорода – вища. Ви щодня отримуватимете відсотки й не віддаватимете частину доходу стороннім ресурсам чи валідаторам.

Стейкінг у пулах

Пули це об’єднання осіб, які хочуть спільно брати участь в стейкінгу. Тобто, набирається команда, учасники якої співпрацюють разом. Це допомагає підвищити ймовірність валідації блоку та піднімає ваш дохід.

Брати участь в пулах вигідно тим, хто не має багато коштів у крипті.

Стейкінг через криптобіржу

Користувачі бірж можуть займатися стейкінгом одразу на сайтах чи в додатках. Це надійно та зручно. До прикладу, використовуйте для стейкінгу популярну криптовалютну біржу Binance.

Делегуйте непотрібні зараз кошти для стейкінгу та примножуйте свій капітал.

Стейкінг криптовалют на криптогаманцях

Стейкінгом також можна займатися одразу напряму в криптогаманці, до прикладу, Trust Wallet. Або будь-який інший популярний.

Перекиньте кошти на новий гаманець та оберіть пункт “Заробляти”. Умови бувають різні, тому стежте за тим, щоб ставки не були занадто низькі.

Плюси та мінуси стейкінгу

Розпочнемо з плюсів:

  1. пасивний дохід;
  2. не потрібно обладнання, підійде звичайний телефон;
  3. мінімальний поріг входу.

Переходимо до мінусів:

  1. поки монети перебувають на стейкінгу їх неможливо використовувати;
  2. вартість крипти змінюється і за час стейкінгу може як різко зрости, так і різко обвалитися. Тому волатильність висока.

Наразі це вся інформація про стейкінг криптовалют. Стежте за оновленням телеграму та сайту. Про крипту буде ще багато новин (або вже є). Нижче читайте інші цікаві матеріали.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сайти для заробітку на перекладі текстів та поради новачкам
Наступний запис
Як заробити 3000 грн на фрілансі за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *