Онлайн робота: найкращі варіанти для роботи на себе

Онлайн робота

Онлайн робота

Робота в інтернеті завойовує довіру все більшої кількості людей. Працювати з дому надзвичайно зручно та вигідно. Не потрібно витрачати кілька годин, щоб доїхати в офіс. Онлайн робота має чимало перспектив. Який варіант обрати для себе розповідаю далі.

Робота онлайн в Україні

Поговоримо про:

  1. продаж реклами;
  2. інтернет-магазин;
  3. платні підписки;
  4. купівля-продаж сайтів;
  5. тестування ресурсів.

Продаж реклами

Створіть власний сайт, групу в Телеграмі, акаунт на Ютубі та продавайте рекламу. Чим більший трафік (кількість переглядів), тим вищим буде ваш заробіток. До YouTube та сайту можна підключити партнерську програму Google AdSense. І додатково заробляти на показах різної реклами. Пряма ж реклама набагато дорожча та вигідніша.

Якщо ваш сайт, блог чи канал матиме популярність, то рекламодавці самостійно до вас звертатимуться. Або ж шукайте клієнтів власноруч чи найміть людину, яка робитиме це за 10-15 % від вартості реклами. Зараз навіть невеличкі сайти і канал (до 10 тис. переглядів) здатні непогано заробляти. Основне – публікувати унікальний та корисний контент.

Створіть власний інтернет-магазин

Продаж речей, товарів чи послуг в інтернеті з кожним роком набирає обертів. Люди все частіше купують щось онлайн, не бажаючи їхати кудись та обирати. Переглянули асортимент, замовили на пошту чи в поштомат біля будинку, і швиденько забрали. Зручно та вигідно.

Продавайте косметику, одяг, взуття, техніку, аксесуари, товари для дому, товари для тварин. Варіантів безліч. Якщо не маєте коштів на закупівлю товару, то працюйте по системі дропшипінг.

Знайдіть оптового постачальника та домовтеся про співпрацю. Ви отримаєте фото асортименту, оптові ціни та можливість продавати товари взагалі без вкладень. Відправкою від вашого імені займатиметься постачальник. Різниця в оптовій та роздрібній ціні це ваш прибуток. Якщо опт товар 200 гривень, то продати його можна, до прикладу, за 650 грн. Прибуток порахувати просто. Крута ідея, адже працювати можна з кількома постачальниками, не витрачати ні копійки і добре заробляти. Але на рекламу я б все ж розщедрився. Це чудовий спосіб збільшити кількість продажів та добре заробити.

Платні підписки

Якщо ви маєте цінні знання в певній галузі або ж ведете свій блог, канал чи сайт, то можна створити платні підписки. За фіксовану суму ви надаватимете людям доступ до ексклюзивного контенту.

Аудиторія готова платити за круті плюшки, цінну інформацію чи навіть можливість просто поспілкуватися з вами або щось запитати. Крім інформації надавайте консультації, продавайте наставництво, різні цікаві відео уроки, знижки на певні продукти.

Купівля-продаж сайтів

Ні для кого не секрет, що при правильному підході на сайтах можна добре заробляти.

Займіться створенням та наповненням ресурсів. Якщо не хочете заморочуватись, то придбайте вже готовий сайт. Він може навіть бути не підключений до монетизації, це не проблема. Монетизувати ресурс можна за 14 днів дуже просто.

Монетизуйте сайт, наповнюйте унікальними статтями, виводьте на певний рівень доходу та продавайте. До прикладу, вийти на дохід 300 $ на місяць не надто складно. А продати сайт з такою дохідністю можна мінімум за 3000-4000 доларів.

Зазвичай, сайти продають, помноживши місячний дохід на 12-30 щомісячних. Так формується ціна. Враховують також такі показники:

  • кількість відвідувачів;
  • дату створення;
  • доменну зону;
  • стадія сайту (чи активно наповнюється, чи простій);
  • стабільність доходу (якщо підключена монетизація).

Основне завдання – дешево придбати сайт, виправити помилки (якщо такі є), доповнити контент та продати.

Онлайн робота  тестувальник ресурсів

Тестувати сайти та залишати про них відгуки може кожен. Необхідно грамотно, чітко та детально викладати своє бачення щодо того чи іншого сайту. Ставити зрозумілі, підкріплені коментарями та конструктивні оцінки ресурсам.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Такі вакансії шукайте на дошках оголошень або ж напряму звертайтеся до власників різних сайтів. Пропонуйте їм аудит сайту, який допоможе дізнатися, як користувачі сприймають їхній ресурс, що заважає, що гарно зроблено, чого бракує.

Додам, що таку роботу можна отримати на ресурсах Testbirds, Ubertesters, User Testing, TryMyUI та інших. Обов’язково зберігайте виконану роботу в портфоліо, щоб мати чим підкріпити свою пропозицію та показати приклади потенційним замовникам.

Ось така онлайн робота буде популярною в найближчі роки. Зберігайте описані способи та використовуйте їх на ділі.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Додатковий заробіток в інтернеті: простий варіант
Наступний запис
Платні опитування: сайти, які платять гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *