Додатковий заробіток в інтернеті: простий варіант

Додатковий заробіток в інтернеті

Додатковий заробіток в інтернеті

Кожен з нас крім основної роботи хоче мати й інші варіанти доходу. Поговоримо про додатковий заробіток в інтернеті.

Спосіб заробітку онлайн

Заробляти будемо, продаючи фотографії в інтернеті. Використовуйте популярні фотостоки типу Adobe Stock, Shurrerstock чи будь-які інші.

Зареєструйтеся на цих сайтах та перегляньте, які фото чи відео користуються найбільшим попитом. Знадобиться камера або ж мобільний телефон з гарною якістю світлин. Робимо схожі фотографії, як в конкурентів та намагаємось на цьому заробити.

Чужі фото завантажувати заборонено, адже для продажу вони не підходять через порушення авторського права. Але є способ, як обійти це обмеження.

Шукайте в Ютубі відео в якості 4К. До прикладу, ролики з пейзажами чи пляжами, природою, архітектурою. Натискаємо в пошуку у куті зверху на три крапки та шукаємо пункт Creative Commons ліцензія. Такі відео можна завантажувати та використовувати будь-де, адже авторських прав вони не мають.

Як додатковий спосіб заробітку в інтернеті принесе гроші

Отож, відео знайшли. Знаходимо гарні кадри, робимо скриншоти та обрізаємо все зайве. Покращуємо світлини за допомогою будь-яких хороших фоторедакторів, щоб дещо унікалізувати фото. Необхідна хороша деталізація.

Після цього отримані картинки завантажуємо на фотостоки. Додавайте опис фото англійською мовою. Якщо не знаєте інгліша, то використайте перекладач. Пишемо теги до опису через кому. Підбирайте ключові слова, які найбільше підходять картинці. Після завантаження фотки перевірятимуть модератори сайтів.

Скільки можна заробити в інтернеті

Після схвалення фото ви зможете на них заробляти. У декого на продаж першої світлини йде кілька днів, а в когось – кілька місяців. Все індивідуально та залежить від тематики світлини.

Основне – публікувати нові матеріали щодня. Фотостоки люблять регулярне оновлення світлин й можуть краще просувати ваш акаунт. На старті за продаж однієї картинки ви зароблятимете від 0,5 до 2 $.

Акаунти з великою кількістю продажів та хорошим рейтингом зароблять і по 10 “зелених” на світлину. Продавати одне фото можна необмежену кількість разів.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Фахівці, які працюють з фотобанками, радять щодня завантажувати хоча б по 20-30 фото, щоб розраховувати на заробіток. Чим більше, тим краще. І варто публікувати світлини на різних сайтах, щоб збільшити шанс на успіх та дохід.

Гроші напряму вивести на гривневу карту не вийде. Необхідно відкривати доларову карту або використовувати PayPal, Payoneer або іншу відому платіжну систему. Використовуйте цей додатковий заробіток в інтернеті.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сайт для заробітку на перегляді відео
Наступний запис
Онлайн робота: найкращі варіанти для роботи на себе
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *