Заробіток в інтернеті зараз: швидкі способи без вкладень

Заробіток в інтернеті зараз

Заробіток в інтернеті зараз

Заробляти кошти онлайн тепер не так складно, як це було, до прикладу, 10 років тому. Існує надзвичайно багато напрямків, які приносять гроші без вкладень. Поговоримо про заробіток в інтернеті зараз.

2 способи про заробіток в інтернеті зараз

Розповім про отримання коштів за допомогою коротких відео на YouTube. Створювати авторські ролики і доводити канал до монетизації не потрібно! Отримати результат можна вже за перші тижні чи місяць. Звучить цікаво, чи не так?

Опишу вам два способи заробітку на YouTube Shorts. Почнемо з простішого способу, а згодом перейду до важчого, який приносить більше коштів.

Для роботи нам знадобиться лише мобільний телефон (ну або комп’ютер, на ваш розсуд), доступ до інтернету та кілька годин вільного часу.

Перезалив відео

Це найпростіший варіант заробітку. Але йдеться не про підключення монетизації від Ютубу, адже на перезалиті відео монетизації не дають. Наше завдання – розкрутити канал швидко і продати його за хорошою ціною.

За допомогою коротких відео зробити це взагалі не складно. Алгоритми Ютубу чудово просувають короткі відео так, як це робить Тік Ток. Навіть четверте або п’яте відео на старті може принести мільйони переглядів та тисячі підписників. Це нам і потрібно.

Створіть нову електронну пошту, а згодом канал на YouTube. Краще купити нову сім-карту. Шукаємо у Тік Ток відео, які зараз “вірусяться”. Скачуємо їх за допомогою різних сервісів без водяного знаку.

Далі оформлюємо канал на Ютубі. Краще публікувати відео однієї тематики, а не все поспіль. Можна створити одразу кілька каналів, якийсь точно вистрілить. Я б рекомендував на день завантажувати не більше 2-3 коротких відео. Більшу кількість алгоритми YouTube можуть розцінити як спам.

Коли наберете хоча б 10 тис. підписників, то канал можна продати на біржі орієнтовно за 1000 гривень. У залежності від тематики. Фінанси та заробіток оцінюються вище (від 1,5-2 тис.).

Я б радив спробувати набрати більшу кількість фоловерів, тоді і ціна суттєво зросте. Або можна не продавати канал, а приховати (основне приховати, не видаляйте в жодному випадку) відео та почати публікувати авторський контент. Спосіб перезаливу здатний принести непоганий заробіток, якщо серйозно підійти до справи. Переходимо до другого варіанту.

Партнерські посилання

Трохи важчий спосіб, однак здатний принести суттєво більший дохід. І продавати канал не потрібно.

До прикладу, перезаливайте відео з Тік Току на тему “Аліекспрес”. Зараз там замовляють надзвичайного багато людей.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

У коментарі до кожного ролика додавайте партнерське (реферальне) посилання на товар, про який йдеться у відео. Люди переходитимуть за вашим посиланням, робитимуть покупку, а ви отримуватимете % від суми. Основне, знайти на Аліекспрес аналогічний товар, який показують на відео. Зробити це не складно, пошук на сайті працює добре.

Можна і не перезаливати чужі ролики, а створювати власні підбірки. Але тоді необхідна озвучка. І канал зможете монетизувати, і зароблятимете на партнерках.

На відео можете додавати, що посилання для купівлі в описі. Або переганяйте людей в Телеграм та розміщуйте товари з Алі там. З телеграмом отримаємо більший заробіток, адже і рекламодавці купуватимуть у вас рекламу.

Витрати часу на два описані способи не надто великі. А дохід здатний вийти цілком пристойний. Заробіток в інтернеті зараз існує дуже класний. Пробуйте, експериментуйте та не здавайтеся і все вдасться.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Копірайтинг робота, завдання: як та скільки можна заробити
Наступний запис
Сайт для заробітку на перегляді відео
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *