Копірайтинг робота, завдання: як та скільки можна заробити

Копірайтинг робота

Копірайтинг робота

Сьогодні ви дізнаєтеся про цікавий спосіб заробітку 1 тисячі гривень за день. Одразу зазначу, що можна заробити і більше, все залежить від вас. Поговоримо про копірайтинг робота і які є завдання. Впевнений, що багато з вас чули це слово, однак не всі знають, що передбачає ця професія. Простими словами копірайтинг – це написання текстів на замовлення. Не варто плутати зі словом копірайт, адже це слово означає авторське право. 

Де шукати роботу копірайтером

В інтернеті є багато бірж, на яких роботодавці пропонують писати тексти на замовлення. Оплату проводять за кожне виконане завдання. Або ж можна влаштуватися на постійну роботу, але зарплата на початковому етапі буде нижчою і такий варіант я не раджу. Закінчувати жодних курсів не потрібно. З написанням текстів легко розібратися вдома.

Найбільше можна заробити, якщо ви володієте іноземними мовами. На сайтах з оголошенням пропонують в рази вищу оплату за матеріали англійською мовою. Професія копірайтера завжди затребувана і без роботи ви точно не будете. Тому не бійтесь пробувати щось нове та починати непогано заробляти. 

Хто може писати тексти – копірайтинг робота

Для того, щоб займатися рекламною журналістикою не потрібно закінчувати цей факультет. Достатньо вміти грамотно писати, редагувати текст, унікалізувати його та чітко і просто викладати власні думки.

Оволодіти навичками копірайтингу можна лише в процесі роботи. Тобто, писати статті на замовлення під силу кожній освіченій людині.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Шукати завдання варто на різноманітних біржах фрілансу або ж дошках оголошень. Роботи вдосталь, тому проблем з пошуком виникнути не повинно.

Яка зарплата в копірайтера

  • 40-80 гривень за 1000 символів без пробілів.
  • 120-150 грн за 1000 символів.

Менша ціна підходить для новачків, а вища – для фахівців, які написали не один десяток текстів. У залежності від тематики ціну можна як підвищувати, так і знижувати.

Як написати ідеальний текст

Як журналіст зазначу, що запорука ідеального тексту – це заголовок. Якщо ви оберете нецікаву та неклікабельну назву статті, то якою б вона не була крутою, але багато переглядів ви не набере. Потрібно зупинити увагу читача саме на вашій новині та викликати у нього бажання перейти за посиланням. Далі текст повинен викликати інтерес та містити заклик до дії, якщо це рекламний матеріал.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Обмеження переказів між картками та через термінали
Наступний запис
Заробіток в інтернеті зараз: швидкі способи без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *