Як подорожувати дешево в 2024: ТОП-5 способів заощадити

Як подорожувати дешево

Як подорожувати дешево

Україна переживає зараз сумні часи, однак це не означає, що не потрібно подорожувати, якщо є така можливість. Донатимо на ЗСУ та вирушаємо звільнити думки від проблем. Розповім, як подорожувати дешево в 2024 році.

ТОП-5 порад, як подорожувати дешево

  1. купівля квитків;
  2. бронювання житла;
  3. найдешевші місяці;
  4. моніторинг цін на квитки;
  5. моніторинг цін на житло.

Вказані способи підійдуть не лише для України, але й для подорожей у Європі.

Обирайте дешеві дати. Це перший спосіб, який допомагає суттєво заощаджувати. Якщо купувати квитки на поїздку не в популярні дні, то виходить зекономити чимало коштів. Орієнтовно 15-25 %. Це суттєвий показник. Найдешевші квитки на проїзд, як правило, посеред тижня.

Не розпочинайте подорож у п’ятницю, суботу чи неділю. Попит у ці дні найбільший, відповідно, кожен хоче заробити максимальні суми й зростає вартість переїзду.

Бронювання готелів. Ситуація така ж, як і з квитками. Готелі варто бронювати посередині тижня. Вдасться також не мало заощадити. А зекономлені кошти витратьте на екскурсії, поїздки по цікавим місцям чи на їжу, сувеніри. Варіантів багато.

Найдешевші місяці. Подорожувати не в пікові місяці набагато дешевше. Ціни найнижчі в році. Йдеться про січень та лютий, а потім вересень й жовтень.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Подорожі в перші місяці року здатні заощадити вам до 30 %. Пікові подорожі на весняні канікули припадають на березень та квітень. Тоді вартість поїздки буде суттєво вищою. Також дорого подорожувати у червні-серпні.

Моніторинг цін на квитки

Заздалегідь купуйте квитки для подорожей. Якщо придбати квиток завчасно (мінімум за місяць до виїзду), то ціни будуть суттєво нижчі. До прикладу, якщо автобус в Прагу коштує за тиждень перед від’їздом 1600 гривень, то купівля за місяць наперед заощадила б гривень 300-400. На авіаквитки ціни взагалі можуть відрізнятися вдвічі.

Бронювання житла. Повертаємося до проживання. Тут також варто бронювати локацію заздалегідь, адже це дешевше. Якщо буде великий попит, то ціну просто змінять на вищу і в останній момент бронювати буде дорого. Найдешевше житло у не пікові місяці.

Тепер ви знаєте, як подорожувати дешево. Використовуйте ці прості поради та заощаджуйте кошти на туризмі. Ну і про донат на ЗСУ не забуваємо!

Читайте більше матеріалів про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Дистанційна робота без досвіду: яку вакансію обрати
Наступний запис
Гроші за реєстрацію: 3 способи, як заробити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *