Дистанційна робота без досвіду: яку вакансію обрати

Дистанційна робота без досвіду

Дистанційна робота без досвіду

У 2024 році ще більше людей працюватимуть онлайн. Все більше компаній переходять на дистанційний варіант роботи. Робота вдома з кожним роком стає лише популярнішою. Розглянемо, чи є дистанційна робота без досвіду.

Онлайн робота без досвіду

Вирішив перевірити кілька сайтів з оголошеннями та розглянути, на які вакансії можна відгукнутися, якщо ви не маєте жодного досвіду в цьому напрямку.

Яку роботу онлайн розгляну?

  1. оператор call-центру;
  2. менеджер з гуртової торгівлі;
  3. менеджер з продажу;
  4. гравець в ігри;
  5. рекрутер.

Оператор call-центру

Натрапив на кілька таких вакансій. Більшість компаній готові взяти людину без досвіду на роботу. Вас навчать та покажуть, як працювати. Жодних проблем виникнути не повинно.

У чому суть роботи? Необхідно приймати дзвінки від клієнтів та консультувати їх з різних питань (залежно на яку роботу влаштуєтесь). Вимоги прості – бажання працювати з людьми, наявність інтернету та комп’ютера, гарнітури для розмов, володіння українською мовою. Оплата від 12 до 17 000 гривень щомісяця. Працюєте вдома.

Менеджер з гуртової торгівлі

Якщо досвіду немає, то є така вимога, як велике бажання вчитися. Нам підходить.

Суть роботи полягає в залученні нових клієнтів, збільшення обсягу гуртових продажів. Всьому реально досить швидко навчитися, якщо ви цього хочете. Необхідно також спілкуватися з клієнтами, координувати процес постачання та замовлення продукції до покупців, вивчати ринок і конкурентів. Пропонують ставку 15 тисяч + % від продажу.

Менеджер з продажу

Таких вакансій знайшов чимало. Йдеться вже не про гуртові продажі, як писав вище. Необхідно продавати різні товари через інтернет. Без досвіду роботи, проводять навчання. Деякі компанії навіть оплачують вам стажування, яке триває кілька днів.

За виконання планів нараховують бонуси, є фіксована зарплата та % від продажу. Думаю, мінімум можна розраховувати на 12000-15000 гривень. Але це не межа, якщо докладати зусилля, то вийде заробити більше.

Гравець в ігри

Мабуть, робота мрії для всіх геймерів. Що може бути краще – ви граєте в ігри та отримуєте за це гроші. Колись мрії тепер стають реальністю. Детальніше про вакансію далі.

Необхідно грати в мобільні ігри, стежити за змінами в іграх, а також писати інформацію про ці зміни. Підходить тільки для власників Android, в яких не менше 64 гб пам’яті. Хто з IPhone, той в” прольоті”. Також для написання відгуків про ігри знадобиться комп’ютер чи ноутбук.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Перші два місяці це стажувальний термін. На цей час ваша зарплата складатиме 8 тисяч гривень. Графік – 5 днів на тиждень (крім суботи та неділі) по 8 годин. Виглядає цікаво, враховуючи, що це віддалена робота. Такі вакансії час від часу з’являються на сайтах оголошень. Якщо цікаво, то стежте за оновленнями сайтів.

Рекрутер

Необхідно підбирати персонал на різні проекти, консультувати та навчати нових працівників, перевіряти звіти. Без досвіду, але навчання знадобиться. Я б радив навіть пройти якісь курси чи знайти якнайбільше інформації в інтернеті, щоб бути в курсі всіх нюансів цієї професії.

У цій вакансії робота з дому за допомогою телефона та комп’ютера. Графік 9 годин шість днів на тиждень. Зарплата 25 тис. + % за результативність. Також компенсовують кошти за оплату телефонного зв’язку.

Як бачимо, дистанційна робота без досвіду стрімко розвивається. Навіть якщо у вас немає знань, роботу знайти цілком реально. А бажання вчитися і старанність приведуть вас до успіху. Наголошу, що тут жодної роботи не пропоную, а лише описую вакансії, які сам переглянув.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як зняти готівку з Монобанку
Наступний запис
Як подорожувати дешево в 2024: ТОП-5 способів заощадити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *