Пасивний дохід в Україні: ТОП-5 найкращих варіантів

Пасивний дохід в Україні

Пасивний дохід в Україні

Заробіток на пасиві – це та ціль чи мета, до якої повинна прагнути кожна людина. Що може бути кращим за те, що ви фактичного нічого не робите й отримуєте за це гроші? Ідеально. Чудовий вклад у майбутнє, де можна бути не переживати за робити, а насолоджуватися життям. Розповім про пасивний дохід в Україні.

ТОП-5 способів пасивного доходу

  1. стейкінг криптовалют;
  2. інвестиції в акції;
  3. банківський депозит;
  4. копітрейдинг;
  5. ПАММ-рахунки.

Далі про кожен з цих способів коротко розповім детальніше. Зберігайте матеріал, щоб не загубити. А бути в курсі останніх новин зі світу заробітку дуже просто – всі нові матеріали публікуємо в нашому Телеграмі.

Стейкінг криптовалют

Розпочну з того, що стейкінг – це підтримка роботи мережі блокчейн. Ви купуєте криптовалюту та кладете її на стейкінг. Простими словами, допомагаєте цій системі функціонувати та розвиватися, а розробники виплачують вам % від суми.
Функція стейкінгу є в таких відомих монетах, як Solana, Ethereum 2.0, Cardano, Tezos та інших. Ви купуєте в них монети, “заморожуєте” їх (кладете на стейкінг) та отримуєте дохід. Блокчейн виплачує вам винагороду у відсотковій ставці. Ви просто тримаєте цифрові монети на власному гаманці та є валідаторами фінансових операцій. Поки монети перебувають на стейкінгу, користуватися ними ви не можете. Аналогічно працюють валютні депозити в гривні, доларах чи євро.

Інвестиції в акції

Купуйте цінні папери відомих компаній світу. Потребує знань, тому перед купівлею необхідно дослідити максимум інформації про інвестиції в акції. Вам слід навчитися оцінювати поточну ринкову вартість акції компаній. Ну і спрогнозувати, чи здорожчають вони в найближчому майбутньому.

Є низка акцій, власникам яких компанії виплачують частину прибутку (дивіденди) або ж надають участь в управлінні підприємством. Акції можна продати на біржі в будь-який зручний для вас момент.

Способи заробітку на акціях:

  • пасивні інвестиції (дивіденди, заробіток на здорожчанні акцій);
  • активна торгівля (постійні дії купи/продай з метою заробити на коливанні вартості акцій).

Краще використовувати два способи, а потім визначити, який метод найприбутковіший для вас. Ну або ж продовжити користуватися двома.

Банківський депозит

Вкладення коштів у депозити це швидше не спосіб заробити, а мета заощадити кошти. Інфляція невпинно зростає, а вартість гривні зменшується. Поклавши кошти на депозит можна зберегти їх, дещо примножити, а найголовніше – не допустити знецінення.

Коли гроші просто лежать вдома – вони постійно знецінюються, адже інфляція зростає. З кожним роком сума ваших заощаджень зменшується, адже курс зростає.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Отримані відсотки від депозиту допомагають зберегти вартість ваших накопичень. А якщо ситуація сприятлива, то гроші вдається примножити. Вкладення можна робити і в доларах чи євро.

Копітрейдинг

За допомогою копітрейдингу трейдери можуть автоматично копіювати позиції, які відкривають досвідчені трейдери (в народі – постачальники сигналів).

Необхідно знайти перевірених постачальників сигналів та підписатися на них. Угоди трейдерів копіюватимуться вам автоматично. Оберіть стратегію, починайте з менших сум та копіюйте угоду. Стежте за постачальниками, адже деякі з них намагаються отримати великий дохід та використовують ризиковані стратегії.

ПАММ-рахунки

Це модуль управління відсотковим розподілом. Іншими словами управління капіталом з % розподілом. Абревіатура ПАММ з англійської означає Percentage Allocation Money Managment.

ПАММ – форма торгівлі на ринку Форекс. Свої кошти інвестор може передавати у розпорядження будь-якому трейдеру з досвідом. Сума на власний вибір, вирішувати вам.

Такі рахунки здатні принести інвесторам високі прибутки. А керувати чужим капіталом управитель може за допомогою однієї платформи. За свої кошти не переживайте, адже трейдер, якому ви дасте їх в управління, жодним чином не може зняти гроші інвестора. Виключно має повноваження керувати операціями. Фактично, вам нічого не потрібно робити, а лише передати трейдеру певну суму коштів в управління задля примноження капіталу.

Ось такий пасивний дохід в Україні існує. Описані способи вважають одними з найкращих. Описані варіанти звучать складно, але якщо заглибитися в тему, знайти більше інформації, переглянути відео на YouTube, то все стає просто та зрозуміло.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як не відпрацьовувати 2 тижні після звільнення
Наступний запис
Як зняти готівку з Монобанку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *