Пасивний дохід в Україні
Заробіток на пасиві – це та ціль чи мета, до якої повинна прагнути кожна людина. Що може бути кращим за те, що ви фактичного нічого не робите й отримуєте за це гроші? Ідеально. Чудовий вклад у майбутнє, де можна бути не переживати за робити, а насолоджуватися життям. Розповім про пасивний дохід в Україні.
ТОП-5 способів пасивного доходу
- стейкінг криптовалют;
- інвестиції в акції;
- банківський депозит;
- копітрейдинг;
- ПАММ-рахунки.
Далі про кожен з цих способів коротко розповім детальніше. Зберігайте матеріал, щоб не загубити. А бути в курсі останніх новин зі світу заробітку дуже просто – всі нові матеріали публікуємо в нашому Телеграмі.
Стейкінг криптовалют
Розпочну з того, що стейкінг – це підтримка роботи мережі блокчейн. Ви купуєте криптовалюту та кладете її на стейкінг. Простими словами, допомагаєте цій системі функціонувати та розвиватися, а розробники виплачують вам % від суми.
Функція стейкінгу є в таких відомих монетах, як Solana, Ethereum 2.0, Cardano, Tezos та інших. Ви купуєте в них монети, “заморожуєте” їх (кладете на стейкінг) та отримуєте дохід. Блокчейн виплачує вам винагороду у відсотковій ставці. Ви просто тримаєте цифрові монети на власному гаманці та є валідаторами фінансових операцій. Поки монети перебувають на стейкінгу, користуватися ними ви не можете. Аналогічно працюють валютні депозити в гривні, доларах чи євро.
Інвестиції в акції
Купуйте цінні папери відомих компаній світу. Потребує знань, тому перед купівлею необхідно дослідити максимум інформації про інвестиції в акції. Вам слід навчитися оцінювати поточну ринкову вартість акції компаній. Ну і спрогнозувати, чи здорожчають вони в найближчому майбутньому.
Є низка акцій, власникам яких компанії виплачують частину прибутку (дивіденди) або ж надають участь в управлінні підприємством. Акції можна продати на біржі в будь-який зручний для вас момент.
Способи заробітку на акціях:
- пасивні інвестиції (дивіденди, заробіток на здорожчанні акцій);
- активна торгівля (постійні дії купи/продай з метою заробити на коливанні вартості акцій).
Краще використовувати два способи, а потім визначити, який метод найприбутковіший для вас. Ну або ж продовжити користуватися двома.
Банківський депозит
Вкладення коштів у депозити це швидше не спосіб заробити, а мета заощадити кошти. Інфляція невпинно зростає, а вартість гривні зменшується. Поклавши кошти на депозит можна зберегти їх, дещо примножити, а найголовніше – не допустити знецінення.
Коли гроші просто лежать вдома – вони постійно знецінюються, адже інфляція зростає. З кожним роком сума ваших заощаджень зменшується, адже курс зростає.
Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.
Отримані відсотки від депозиту допомагають зберегти вартість ваших накопичень. А якщо ситуація сприятлива, то гроші вдається примножити. Вкладення можна робити і в доларах чи євро.
Копітрейдинг
За допомогою копітрейдингу трейдери можуть автоматично копіювати позиції, які відкривають досвідчені трейдери (в народі – постачальники сигналів).
Необхідно знайти перевірених постачальників сигналів та підписатися на них. Угоди трейдерів копіюватимуться вам автоматично. Оберіть стратегію, починайте з менших сум та копіюйте угоду. Стежте за постачальниками, адже деякі з них намагаються отримати великий дохід та використовують ризиковані стратегії.
ПАММ-рахунки
Це модуль управління відсотковим розподілом. Іншими словами управління капіталом з % розподілом. Абревіатура ПАММ з англійської означає Percentage Allocation Money Managment.
ПАММ – форма торгівлі на ринку Форекс. Свої кошти інвестор може передавати у розпорядження будь-якому трейдеру з досвідом. Сума на власний вибір, вирішувати вам.
Такі рахунки здатні принести інвесторам високі прибутки. А керувати чужим капіталом управитель може за допомогою однієї платформи. За свої кошти не переживайте, адже трейдер, якому ви дасте їх в управління, жодним чином не може зняти гроші інвестора. Виключно має повноваження керувати операціями. Фактично, вам нічого не потрібно робити, а лише передати трейдеру певну суму коштів в управління задля примноження капіталу.
Ось такий пасивний дохід в Україні існує. Описані способи вважають одними з найкращих. Описані варіанти звучать складно, але якщо заглибитися в тему, знайти більше інформації, переглянути відео на YouTube, то все стає просто та зрозуміло.
Читайте більше матеріалів про заробіток: