Пакунок малюка 2024: як швидко отримати 7689 грн

Пакунок малюка 2024

Пакунок малюка 2024

В Україні діє програма підтримки для батьків новонароджених дітей. Ця програма є одноразовою та називається “Пакунок малюка”. Розповім детальніше та скільки коштів виплачують за пакунок малюка 2024.

Як отримати пакунок малюка

Отримати цей пакунок та подати заявку на грошову компенсацію можна як в ЦНАПі так і онлайн. Але на період дії воєнного стану подати заявку через інтернет не вийде, тому залишається варіант лише фізично подавати документи.

Що міститься в пакунку малюка

Кожна українська родина, в якій народжується дитина, автоматично отримує від держави пакунок малюка.

У цьому пакунку знаходяться найнеобхідніші речі для новонароджених та їхніх матерів, такі як одяг, пелюшки, підгузки, ковдра, матрац, розвивальний килимок, іграшки та засоби для гігієни та догляду. Його можна отримати в пологовому будинку або, у випадку його відсутності при виписці новонародженого, у відділенні соціального захисту за місцем проживання чи перебування заявника.

Батьки також можуть відмовитись від самого пакунка та отримати його еквівалент у грошах. У 2024 році ця сума складає 7 689 гривень.

Вартість пакунку малюка та як отримати гроші

Щоб отримати кошти на картку, необхідно звернутися до відділення Приватбанку, де вам відкриють окремий рахунок і видалять спеціальну соціальну карту.

Під час воєнного стану (плюс один місяць після його завершення) ці кошти можна використовувати на будь-які потреби, а не лише на товари для дітей.

Як замовити пакунок малюка

Замовити пакунок малюка 2024 чи подати заявку на грошову компенсацію можна за допомогою послуги “єМалятко”, доступної лише для батьків, які ще не отримали свідоцтво про народження дитини.

Після оформлення свідоцтва можна подати заяву на різноманітні державні послуги для новонароджених, включаючи компенсацію за пакунок малюка.

Вказаною послугою можуть скористатися лише ті батьки, які не отримали пакунок у пологовому будинку або центрі соціального захисту населення.

Що потрібно робити для замовлення пакунку малюка:

  • зайти на сайт служби Дія та авторизуватися;
  • перевірити власні дані та натиснути продовжити;
  • заповнити інформацію про батька (якщо заяву подає мама);
  • вказати дані про дитину та номер медичного внеску;
  • дотримуйтесь підказок та заповніть іншу необхідну інформацію;
  • після заповнення форми виберіть додаткові послуги, які ви хочете замовити (у нашому випадку – пакунок малюка).

До відділу держреєстрації актів цивільного стану автоматично надішлють заяву про державну реєстрацію народження. Вона надійде на адресу пологового будинку.

Лист про те, що свідоцтво готове ви отримаєте на електронну пошту. Свідоцтво у відділі ДРАЦС видають лише тому, хто підписав заяву. Врахуйте це!

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Якщо замовлено доставку свідоцтва поштою, отримати документ може тільки один з батьків дитини. Повідомлення про результати кожної замовленої вами послуги також з’являться у кабінеті громадянина та будуть вислані на вашу електронну пошту.

Рішення про призначення грошової компенсації за пакунок малюка буде ухвалено протягом 10 днів після перевірки управління соціального захисту реєстру отримувачів Пакунка Малюка.

Як отримати грошову компенсацію за пакунок малюка

Важливо відзначити, що під час воєнного стану сервіс Грошової компенсації вартості Пакунка Малюка онлайн недоступний.

Таким чином, для отримання грошової компенсації за Пакунок або самого Пакунка Малюка, батькам слід особисто звернутися до центру соціального захисту населення.

Для отримання грошей чи самого пакунка один із батьків повинен подати до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП або виконавчий орган сільської, селищної ради) такі документи:

  1. заява;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. довідка з пологового будинку про те, що пакунок малюка ви не отримували.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші за 5 хвилин
Наступний запис
Як зняти долари з Monobank
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *