Як зняти долари з Monobank

Як зняти долари з Monobank

Як зняти долари з Monobank

Monobank – це унікальний банк в Україні, який відрізняється від інших своєю концепцією. У нього відсутні власні банкомати та філії. Натомість, банк ефективно користується послугами інших фінансових установ, що надає можливість клієнтам Monobank знімати гроші не лише в Україні, але й у будь-якому банкоматі світу, з фіксованою комісією за зняття грошей. Поговоримо про те, як зняти долари з Monobank.

Зняття доларів з Monobank

Кожен клієнт має можливість знімати гроші зі свого рахунку перебуваючи як в Україні, так і за кордоном. Для зняття готівки необхідно мати валютну картку від Monobank, яку можна отримати онлайн абсолютно безкоштовно.

Як оформити доларову картку Monobank

Для того, щоб оформити доларову картку в Монобанку необхідно зробити кілька простих дій у мобільному додатку банку.

  • перейдіть в особистий кабінет та виберіть “Відкрити картку або рахунок”;
  • оберіть валюту – євро або долар, познайомтеся з умовами та натисніть “Хочу картку”;
  • підтвердіть свою згоду з заявою.

Доларова картка відкрита абсолютно безкоштовно! Я рекомендую додатково отримати ще пластикову картку в відділенні пошти, адже при знятті коштів це зручніше. Доставка картки коштує 100 гривень.

Для отримання пластикової картки оберіть віртуальну картку в налаштуваннях та натисніть “Випустити пластикову картку”. Підтвердіть операцію.

Важливо враховувати, що виготовлення пластикової картки із зазначенням імені та фотографії власника зазвичай займає 4 дні, а до цього варто додати час на доставку. Доставка по може тривати від 2 до 4 днів, за кордоном – в залежності від країни та поштової служби.

Як зняти долари з карти Monobank

Для зняття готівки з доларової карти Monobank можна скористатися банкоматами, які підтримують операції з іноземною валютою. Комісія за цю операцію становить 0,9% від суми для власних коштів та 4% для кредитних операцій.

Також існує можливість отримати готівку в касі партнерських банків, таких як A-bank та Universal Bank, а також у певних відділеннях Укргазбанку (детальний перелік відділень доступний в службі підтримки банку). У касі також стягують комісію в розмірі 0,9 %.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Важливо пам’ятати, що у деяких відділеннях Укргазбанку та Universal Bank може знадобитися замовлення грошей заздалегідь, що можна виконати через службу підтримки Monobank. Замовлення зняття заздалегідь виконується тоді, коли ви хочете зняти від 1500 доларів. Менші суми замовляти не потрібно.

Отримання валюти в каcі Монобанку

При отриманні валюти в касі Monobank слід дотримуватися таких кроків:

  1. повідомити, яку суму хочете зняти;
  2. передати касиру паспорт, ідентифікаційний код (ІПН) та доларову картку;
  3. підтвердити операцію зі зняття в додатку Монобанк на телефоні.

От і розібралися, як зняти долари з monobank.

Важливо зауважити, що зняття готівки в іноземній валюті за кордоном можливе в будь-якому банкоматі іншої країни, який підтримує операції з валютною карткою Monobank.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Пакунок малюка 2024: як швидко отримати 7689 грн
Наступний запис
Робота гравець в ігри: заробіток та нюанси
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *