Способи заробітку криптовалюти без вкладень

Способи заробітку криптовалюти без вкладень

Способи заробітку криптовалюти без вкладень

Дозволити собі придбати криптовалюту може далеко не кожен. Що робити, якщо у вас немає грошей, однак ви хочете мати крипту? Розглянемо способи заробітку криптовалюти без вкладень.

Як заробити криптовалюту

Існує кілька безкоштовних варіантів для того, щоб отримати певну кількість криптовалюти без жодних вкладень. Ось кілька варіантів, які нижче розпишу детальніше:

 • партнерські програми;
 • біткоїн-крани;
 • PTC сайти;
 • Airdrop;
 • NFT ігри;
 • виконання завдань.

Огляд безкоштовних способів заробітку криптовалюти

Партнерські програми виплачують винагороду у вигляді криптовалюти, якщо ви залучатимете нових користувачів до продукту чи певної платформи. За активність рефералів вам нараховуватимуть % від комісій у крипті. До прикладу, партнерська програма Binance. Реєструєтесь та знаходите в кабінеті реферальне посилання. Якщо людина перейде по вашій силці та здійснить будь-яку угоду, то ви отримаєте 20 % від суми комісії. А вкладають люди в крипту досить багато коштів. Заробляти на партнерських програмах вигідно.

Біткоїн крани. Це спеціалізовані додатки чи сайти, які виплачують користувачам невелику кількість крипти за виконання певних дій. Йдеться про виконання простих завдань чи перегляд реклами. На високий дохід розраховувати не варто, але в кращому випадку кілька доларів у вигляді криптовалюти заробити зможете. Знайшов кілька таких біткоїн кранів:

 1. FreeBitcoin;
 2. FireFaucet;
 3. AdBTC.

PTC (Pay-to-Click) сайти. Це веб-ресурси, які також платять криптовалютою, якщо ви виконуватимете різні дії та переглядатимете рекламу. Жодних спеціальних знань для старту не потрібно. В середньому за клік по рекламі платять 0,01 долара. Дуже мало, але є такі користувачі, які заробляють на цьому 10-15 доларів на день. Але часу приділяти треба дуже багато.

Виокремлю також три сайти. Якщо буде цікаво, то зроблю детальний огляд та тест. Пишіть в коментарі, щоб я знав чи потрібно тестувати.

 • Scarlet-clicks;
 • GPTPlanet;
 • eoBux.

Безкоштовна криптовалюта як отримати

Частину способів вже розглянув. Залишилися ще три варіанти. Зберігайте матеріал та підписуйтеся на мій телеграм, щоб не загубити корисні статті.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

А якщо хочете почати торгувати криптовалютою, то раджу цей перевірений сайт.

З метою залучення нових користувачів та просування різні платформи влаштовують Airdrop. Ці проекти роздають криптовалюту серед користувачів, які першими зареєструються та підпишуться на сторінки цього проекту. Все абсолютно безоплатно. Щасливчики отримають певну кількість крипти, яка в майбутньому (навіть за кілька місяців) може суттєво злетіти в ціні.

Майданчики з Аірдропами:

 1. Coinmarketcap;
 2. BitcoinTalk;
 3. AirdropAlert.

NFT ігри. Ігри, які пропонують можливість заробляти криптовалюту просто граючи у вільний час та заробляючи різноманітні предмети. Згодом внутрішні активи та отримані плюшки можна продати та отримати криптовалюту.

Виконання завдань за криптовалюту. Доведеться виконувати різні завдання, пов’язані з тестуванням продуктів чи розвитком блокчейн проектів.

Майданчики для виконання завдань:

 • Cryptomininggame;
 • gain.gg;
 • Cointiply.

Реєструйтеся на вказаних платформах та починайте виконувати завдання. Остерігайтеся шахраїв!

Ось такі способи заробітку криптовалюти без вкладень існують. Нижче можете переглянути інші цікаві та корисні матеріали.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як працює партнерська програма: заробіток на партнерках
Наступний запис
Як заробити гроші за 5 хвилин
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *