Як створити акаунт на Binance

Як створити акаунт на Binance

Як створити акаунт на Binance

Binance – це один з найпопулярніших сервісів обміну криптовалют не лише в Україні, але й в усьому світі. Якщо ви хочете придбати чи торгувати криптою, то вам необхідно там зареєструватися. Розглянемо, як створити акаунт на Binance.

Створення акаунту на платформі Бінанс

Для початку вам необхідно перейти на офіційний сайт Binance. Дали тиснемо на вкладку “Реєстрація”. Після натискання на цю кнопку, ви зможете обрати метод реєстрації. Є два способи зареєструватися:

  1. через номер телефону;
  2. за допомогою електронної пошти.

Введіть свою власну адресу електронної пошти або номер телефону відповідно до інструкцій.

Перед продовженням уважно прочитайте умови користування та політику конфіденційності. Після введення контактної інформації натискайте кнопку “Далі”.

На телефон або електронну пошту надійде 6-значний код підтвердження. Введіть його на сайті. Варто знати, що код діє лише 30 хвилин, тому зволікати не варто.

Далі варто придумати надійний пароль для свого акаунту.

Як придумати пароль до акаунту Binance

Задля захисту необхідно придумати складний пароль, який ніхто не зможе підібрати. Щоб бути в безпеці краще записати пароль десь в нотатках. Бажано не на телефоні.

Вимоги до паролю на Binance:

  • хоча б одна цифра;
  • мінімум 7 символів;
  • початок паролю з великої літери.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Вводимо пароль та тиснемо продовжити. Готово, акаунт на Binance зареєстровано.

Верифікація на Binance

Щоб повноцінно завершити реєстрацію та верифікувати акаунт знадобиться паспорт, посвідчення водія або особи.

В обліковому записі натисніть “Профіль” у верхньому меню та оберіть “Ідентифікація”. Після завантаження документів статус зміниться на “Верифіковано”.

Натискаємо “Пройти верифікацію”. Вкажіть країну проживання, заповніть всю необхідну інформацію з документів. “Продовжити”.

Зазначаємо адресу проживання та обираємо тип документа: посвідчення особи, паспорт старого зразку (книжечка) чи посвідчення водія. Можна скористатися і електронним додатком ДІЯ. Сфотографуйте та завантажте документи.

Для посвідчення особи та посвідчення водія зробіть фото передньої та зворотної сторінок. Для паспорта старого формату – фотографії другої та третьої сторінок. Для верифікації в ДІЇ відкрийте додаток, скануйте QR-код на веб-сайті Binance та завершіть процес верифікації. Для підтвердження верифікації потрібно зачекати до 24 годин.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Коли Notcoin вийде на біржу: назвали дату
Наступний запис
Як працює партнерська програма: заробіток на партнерках
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *