Як працює партнерська програма: заробіток на партнерках

Як працює партнерська програма

Як працює партнерська програма

Про заробіток на партнерських програмах з’являється все більше інформації. Це чудова нагода заробити гроші без жодних вкладень. Розповім, як працює партнерська програма.

Заробіток на партнерках

Суть цього способу заробітку надзвичайно проста. Ви реєструєтесь на певній платформі. Візьмемо, до прикладу, майданчик для торгівлі криптовалютою Binance. Може бути партнерка з технікою, послугами, створення сайтів і так далі.

Ваше завдання – залучити якнайбільше клієнтів для бізнесу. Берете реферальне посилання в своєму кабінеті та розміщуєте в соціальних мережах. Можна створювати відео в Тік Ток з рекламою та спонукати людей переходити за посиланням й робити замовлення. За приведених клієнтів отримуватимете або фіксовану суму або % від продажу.

Приклад. Людина зареєструвалася по вашому посиланню на Бінансі та провела будь-яку операцію. Нехай буде купівля криптовалюти. За покупку реферал заплатить комісію, до прикладу, 500 гривень. Вам виплатять 20 % від комісії. Це 100 гривень. Більше приведених клієнтів, більший заробіток. Ну і чим вища комісія, тим краща ваша винагорода.

Де розміщувати реферальні посилання

На майданчиках, які мають великий трафік. Підходить Фейсбук, Тік Ток, Ютуб, різноманітні групи, можна створити свою спільноту в Телеграмі. Або використовувати дошки оголошень, власний сайт чи замовити рекламу на відомому сайті. Звісно, якщо винагорода партнерки висока і воно того вартує.

Думаю, в Тік Тоці багато-хто бачив відео чи фото про певні товари з закликом перейти в телеграм та переглянути за посиланням. На круті товари люди реагують та переходять і роблять покупки, а також підписуються на канали, які постять ці посилання з оглядами.

Партнерські програми Україна

Шукати партнерські програми дуже просто. Достатньо ввести ці три слова в пошуковик гугл і переглядати отримані результати.

Ознайомтеся з багатьма пропозиціями, щоб обрати найвигіднішу та найкращу для себе. Або ж працювати одразу з кількома сайтами, щоб заробити більше.

Плюс партнерок це те, що реєстрація зараховується навіть якщо людина перейшла за посиланням, закрила його, а потім через якийсь час знову зайшла на сайт. Ну і завершила дію чи здійснила покупку. Тобто, іп-адреса клієнта зберігається в системі й вам зараховують приведення реферала навіть через певний термін.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Часто самі партнерки надають потрібні матеріали для поширення в соцмережах. Вам залишається лише розміщувати їх всюди, де тільки можна. На старті буде не просто, але після перших зароблених коштів справи підуть набагато краще та цікавіше, адже з’явиться азарт.

Партнерська програма SalesDoubler

Вирішив оглянути одну з партнерок, на яку натрапив. Перебуває на ринку вже понад 12 років. На сайті представлено надзвичайно багато різних пропозицій з реферальними посиланнями. Це така біржа, на якій зібрані всі партнерські посилання. Якщо не важко, то зареєструйтеся по моєму посиланню та починайте заробляти на рефералці. Я за це отримаю невеликий бонус. Так ви здійсните свій вклад у розвиток сайту, адже без фінансування писати класні матеріали зараз надзвичайно складно. Дякую.

На SalesDoubler знайшов такі тематики рефералок:

  • МФО світ;
  • МФО Україна;
  • інтернет-магазини;
  • онлайн-сервіси;
  • банки;
  • криптовалюта;
  • АРІ офери;
  • страхування.

Вибір досить великий. Одразу пише, яку винагороду отримаєте за залучення одного клієнта. Можна прикинути, скільки орієнтовно вдасться заробляти. Є різноманітні сортування за категоріями, підкатегоріями і так далі. Одним словом, краще раз самостійно ознайомитися, ніж сто разів почути. Переглядайте, якщо не сподобається, то шукайте інші партнерські програми чи біржі.

Як працює партнерська програма розібралися, далі діло за вами. Читайте інші матеріали на сайті “Як заробити гроші” та будьте в курсі найкращих та найприбутковіших способів заробітку.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як створити акаунт на Binance
Наступний запис
Способи заробітку криптовалюти без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *