8 варіантів вигідних інвестицій в Україні

8 варіантів вигідних інвестицій

8 варіантів вигідних інвестицій

Інвестування – прибуткова справа, якщо грамотно підійти до усіх процесів та виважено обирати напрямок, в який вкласти гроші. У матеріалі розповім про 8 варіантів вигідних інвестицій в Україні.

Куди інвестувати зараз?

Варіантів вкладення коштів є надзвичайно багато. Якщо ви початківець та хочете знати правила успішного інвестування, то наприкінці матеріалу додам посилання на таку новинку.

Поговоримо про:

  1. Депозит у банку;
  2. Військові облігації;
  3. Інвестиції в золото / дорогоцінні метали;
  4. Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ);
  5. Фондовий ринок;
  6. Купівля нерухомості;
  7. Копітрейдинг;
  8. Придбання акцій.

Депозит у банку

Один з найпростіших та найменш ризикованих способів для інвесторів. Великої суми грошей для першого вкладення не потрібно. Достатньо навіть 1000 гривень.

Основний неділок – інфляція. Якщо вкласти 1000 гривень під 15 % річних, то отримаємо 150 грн “брудного” доходу. Віднімаємо 1,5 % військового збору та 18 % податку на дохід фізичних осіб. На виході отримуємо чистими лише орієнтовно 120 гривень. Часто інфляція може перевищувати ваш дохід, зараз складні часи, тому валюта різко змінюється в ціні, а все дорожчає. Але всерівно краще, ніж зберігати кошти вдома. Так вони точно знеціняться.

Військові облігації

Вигідніше зараз, ніж депозити в банку. Військові облігації не підлягають оподаткуванню. Жодні податки на дохід не потрібно сплачувати. Є облігації як по 100 гривень, так і по 1000 доларів чи євро.

Інвестиції в золото / дорогоцінні метали

Надзвичайно класна інвестиція це придбати золото. Вартість дорогоцінних металів постійно зростає. Такі інвестиції точно не прогорять.

До прикладу, в 2018 році лом золота 585 проби коштував в районі 600 гривень. У 2024 ціна лому такої ж проби вже складає 1200-1400 гривень. Вартість пристойно зросла і продовжуватиме зростати.

Також можна інвестувати в срібло, якщо кількість грошей обмежена. Срібло також дорожчає, але не так відчутно, як золото.

Ще один варіант – придбання монет з дорогоцінних металів. Їх випускають обмеженими тиражами. Такі монети приурочені до певних подій. Коли всі монети розпродують, то їхня вартість суттєво зростає, адже колекціонери хочуть придбати новинку в свою колекцію. Монета в ціні не знизиться, тут жодних ризиків. З роками ставатиме все дорожчою, адже вона з колекційна та з дорогоцінного металу.

Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ)

Вкладення в паї (землю). Кожен вкладник володіє паєм. Це його частина прибутку. Але придбання ПІФ самому здійснити не вдасться, доведеться звертатися до брокера.

Є великий плюс – для вкладень необхідна мінімальна сума складає від 1000 гривень. Поріг входу досить низький.

Найголовніше, щоб брокер знайшов пайовий інвестиційний фонд з відмінною репутацією. Ризики в цьому напрямку теж досить великі.

У що інвестувати гроші

Половину варіантів для інвестицій в Україні розглянули. На цьому не зупиняємось і продовжуємо дізнаватися нову інформацію.

Фондовий ринок

Інвестуйте кошти у бізнес великих компаній. Йдеться про придбання цінних паперів. На фондовому ринку це затребувані інструменти для інвестування.

Світові компанії випускають цінні папери для залучення капіталу. Продаючи ці папери бізнес отримує кошти для розширення. Згодом “папери” можна вигідніше продати (якщо компанія продовжить ріст).

Придбайте нерухомість

Нерухомість це безпечна інвестиція на майбутнє, адже відбиваються вкладені кошти не так швидко. Але це на 90 % пасивних дохід, який “годуватиме” вас довгі роки. Можна не боятися втратити роботу, адже завжди будуть додаткові кошти. Серед мінусів це вартість нерухомості.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Накопичити на придбання квартири чи іншого приміщення не так просто. Знадобиться мінімум 50-70 тисяч доларів.
Заробіток з оренди нерухомості складає 6-7 % річних. Якщо ж здавати квартиру або будинок подобово, то дохід суттєво зросте та складатиме 10-13 % річних.

Копітрейдинг

Інвестори-новачки можуть знайти хорошого трейдера та повністю копіювати його угоди. Повторювати угоди дозволяють спеціальні сервіси.

Для високого доходу необхідно мати спеціальні знання, адже розібратися не так просто, як здається на перший погляд. Але навчання і ще раз навчання принесе результат.

Придбання акцій

Купуйте акції різних компаній. Простими словами, за певну суму отримаєте частку в бізнесі. Фактично ви станете співвласником компанії та зможете претендувати на % від прибутку.

Як на цьому заробити? Перший варіант це виплата дивідендів. Частиною прибутку компанія ділиться з акціонерами. Тут все просто. Другий спосіб – заробіток на різниці вартості акцій. Необхідно придбати дешевше, а продати дорожче.

На цьому все. Ми розглянули 8 варіантів вигідних інвестицій в Україні. Нижче читайте більше цікавих та корисних матеріалів на тему заробітку.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як швидко заробити гроші: топ-4 способи
Наступний запис
Коли Notcoin вийде на біржу: назвали дату
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *