Notcoin заробіток на рефералах: скільки монет можна отримати

Notcoin заробіток на рефералах

Notcoin заробіток на рефералах

Телеграм-бот Notcoin, який дозволяє заробляти однойменні токени, продовжує завойовувати популярність від людей з усього світу. Крім традиційного клікання на монету Ноткоіни також можна отримувати за допомогою партнерського посилання. Розповім про Notcoin заробіток на рефералах.

Як заробляти більше Notcoin

Ніхто не знає, чи дійсно монета вийде на криптовалютний ринок та коштуватиме грошей. Однак, тапаючи по екрану та накопичуючи монети, ми нічого не втрачаємо, тому чому б і не спробувати? У Bitcoin колись теж ніхто не вірив.

Отож, я вирішив не витрачати багато часу та заходжу в чат-бот Notcoin 1-2 рази на день. Одразу ж підключив собі бота, який автоматично заробляє коіни. За 12 годин цей автоклікер максимум може принести 172 тисячі монет. За добу виходить 344 тисячі ноткоінів. Непогано, нічого фактично не роблячи.

Але після старту проекту я одразу ж вирішив спробувати залучати рефералів по своєму посиланню. Вперше я почув про Notcoin 12 січня. На момент написання статті (вечір 2-го лютого) маю 126 рефералів.

Секрети заробітку Ноткоін

Про Notcoin я написав кілька матеріалів на своєму сайті (наприкінці новини додам всі, переглядайте). Вирішив також інформувати, що можна зареєструватися по моєму партнерському посиланню та отримати бонус. Я був дуже здивований, але менше, ніж за три тижні така велика кількість читачів підтримала мене та почала грати, перейшовши у бот через мою ссилку.

Далі кілька слів про бонуси, які ви отримуєте реєструюсь через мене:

  • 2500 коінів – одразу при реєстрації;
  • 12 500 notcoin – рівень Silver (досягається за день-два);
  • 25 000 монет – бонус за досягнення рівня Gold;
  • 100 000 токенів – отримання рівня Diamonds.

Якщо ж ви маєте Телеграм-преміум, то ваша винагорода зростає х10.

Скільки Notcoin можна заробити на рефералах

126 рефералів за неповні три тижні принесли мені 4,4 млн монет. Користувачі продовжують заробляти Notcoin та переходити на нові рівні, а моя винагорода зростає.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Найбільше монет (788 тисяч) мені приніс користувач Богдан, який має акаунт Телеграм-преміум. Далі кілька людей дали мені по 113 тис. токенів бонусу.

Де поширювати реферальні посилання?

  1. на власному блозі;
  2. на каналі в YouTube, сторінках Тік Ток, Телеграм;
  3. у групах в соціальних мережах;
  4. серед друзів;
  5. у різноманітних чатах.

Як бачимо, Notcoin заробіток на рефералах приносить свої плоди. Наразі ноткоін не коштує нічого, але хто-зна, що буде в майбутньому. Поки ж тішуся тому, що ви реагуєте на матеріали та читаєте їх. Буду вдячний за підписку на канал у Телеграмі.

Читайте більше матеріалів на тему Notcoin:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Дропшипінг для новачків: заробляємо без вкладень
Наступний запис
Як збільшити дохід: дієві поради для заробітку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *