Як збільшити дохід: дієві поради для заробітку

Як збільшити дохід

Як збільшити дохід

Матеріальні цінності в наш час беруть гору. Люди шукають різні способи, щоб заробити більше грошей на різноманітні потреби. Розбираємося в матеріалі, як збільшити дохід. Кілька простих порад / способів, які точно стануть в нагоді.

Як почати заробляти більше

Йдеться не про важкі способи заробітку, а прості поради, які допоможуть отримати більше грошей. Ідеї досить банальні, але дієві.

Продаж непотрібний речей

Найпростіший спосіб збільшити свій дохід досить швидко та просто. Переберіть непотрібні речі та виставте їх на продаж. Це може бути одяг, техніка, аксесуари, спорядження і так далі.

До прикладу, в мене валяється камера, яку я купував для зйомки на YouTube. Зараз вона мені не потрібна, але продовжує лежати без діла. Продавши її отримаю додатковий дохід і не втрачу гроші, адже техніка з кожним роком дешевіє.

Продавати речі можна як в соціальних мережах, так і на сайтах типу ОЛХ чи взагалі в чатах ОСББ, будинку або серед знайомих. Якщо річ затребувана, то швидко її позбудетеся.

Використання програм лояльності

Чимало магазинів мають бонусні програми та надають знижки постійним клієнтам. Використовуйте їх та щомісяця зможете заощаджувати певну суму грошей та таким чином збільшувати свої фінанси.

Є чимало купонів на знижку, карток, акцій. До прикладу, в АТБ існує програма лояльності. З карткою можна суттєво заощаджувати кошти та відкладати їх. А таких програм від магазинів косметики, одягу, різних брендів чимало.

Користуйтеся кешбеками від банків, це також вигідно. Або запрошуйте друзів зареєструватися та отримати картку. До прикладу, в Монобанк за це нараховують 50 гривень і вам, і людині, яка зареєструється по вашому посилання. Можете по моєму перейти. Так підтримаєте розвиток сайту та написання нових цікавих матеріалів. Також в Монобанк відкрийте карту АТБ й отримуйте знижки на товари.

Станьте фрілансером

Якщо ви можете виконувати різні завдання в інтернеті, то зареєструйтеся на біржах фрілансу. У вільний час можна непогано додатково заробляти. Які завдання доступні на фрілансу? Різноманітні, серед них:

  • дизайн;
  • програмування;
  • редагування та написання текстів;
  • веб-розробка;
  • цифровий маркетинг;
  • штучний інтелект;
  • бухгалтерія;
  • пошук інформації та виконання доручень;
  • переклад;
  • СЕО / налаштування реклами.

І багато-багато іншого. Є з чого вибрати, якщо маєте навички в цих напрямках. Якщо справи підуть добре, то можна взагалі перейти на онлайн-роботу та працювати виключно на себе. Заробіток досить високий.

Партнерські програми

Розміщуйте в інтернеті різноманітні посилання на різні партнерські програми. Отримуйте % від покупки або певну фіксовану суму за те, що людина перейде по вашому посиланню та замовить товар, здійснить покупку чи зареєструється або ж здійснить якусь дію.

Партнерських програм в Україні існує надзвичайно багато. І заробити на нескладних діях також можна дуже добре.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Вам необхідно зареєструватися, до прикладі, на сайті з проходження опитувань. У кабінеті скопіювати реферальне посилання і поширювати його в інтернеті. Як хтось реєструється, то ви отримуєте 15 гривень. Все просто. Якщо ж обирати партнерки по криптовалюті, то буде суттєво вигідніше. Адже там платять орієнтовно 20 % від суми комісії реферала. А гроші в крипті крутяться великі, самі це розумієте.

Створіть пасивний дохід

Здавайте речі чи техніку в оренду, інвестуйте кошти в різні акції, військові облігації чи орендуйте нерухомість. Гроші повинні приносити гроші. Цікавтеся інвестиціями, адже це чудова нагода примножити свій заробіток.

Придбання облігацій та акції одні з найвигідніших. Не обов’язково потрібно вкладати десятки тисяч, щоб отримати перший дохід. Можна розпочати і з суттєво менших сум (1-2 тисячі). Це ціна 1-2 військових облігацій в банках України.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Notcoin заробіток на рефералах: скільки монет можна отримати
Наступний запис
Як швидко заробити гроші: топ-4 способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *