Бізнес під час війни: варіант, який приносить гроші

Бізнес під час війни

Бізнес під час війни

В умовах війни чимало власників бізнесу були вимушені згорнути власну діяльність. У такий складний час нову справу розпочинати не просто, але цілком можливо. Розповім про хороший бізнес під час війни – виготовлення військового одягу, взуття та аксесуарів. Йдеться не лише про одяг, який носять військові.

Який бізнес під час війни розпочати?

Наразі тканина, з якої шиють українську форму, недоступна для звичайних підприємств. Держава наклала на неї бронь, і придбати її можна лише за держзамовленням.

Саме тому малі й великі підприємства легкої промисловості шиють балаклави, бронежилети, взуття, розвантажувальні жилети тощо – для цих товарів немає єдиних вимог щодо матеріалу. 

Пошиття одягу в стилі мілітарі як бізнес

Натомість війна створила тренд у світі на стиль мілітарі. Наприклад, президент Володимир Зеленський часто вдягає футболки з прапором України від американського бренду 5.11 Tactical. 

Україна і світ очікують на крутий мілітарі-бренд, речі якого захоче вдягнути керівництво як України, так і всього світу. Такі ідеї для бізнесу зараз популярні, тому не варто втрачати свій шанс. Крім того, ці товари можна реалізувати на закордонних аукціонах. На кшталт того, де продали легендарну президентську фліску за 3,4 млн грн.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі

Ця ніша зараз користується великою популярністю. Так триватиме ще довго, навіть після завершення війни. Свого клієнта знайдуть усі. Головне правильно підійти до справи, а також не забувати грамотно вести сторінки в соціальних мережах.

Військові товари

На військовий одяг краще ставити мінімальну націнку, адже його купують захисники України. Зрозуміло, що за собівартістю продавати нереально, адже будь-який бізнес без доходу просто закриється. Намагайтеся домовлятися з поставниками про знищення ціни, щоб вона була найменша на ринку. Допомагайте нашій армії якісними речима. Для пересічних покупців, які не задіяні в захисті країни, можна встановлювати вищу націнку на мілітарі-речі. Бізнес під час війни існує і продовжує успішно розвиватися. Це дозволяє наповнювати бюджет податками та надавати людям нові робочі місця й підтримувати українську армію.

Корисні посилання про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на Ютубі: прості поради, як отримувати гроші
Наступний запис
Дропшипінг для новачків: заробляємо без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *