Безкоштовні сервіси для пошуку ключових слів: 9 сайтів

Безкоштовні сервіси для пошуку ключових слів

Безкоштовні сервіси для пошуку ключових слів

SEO-просування це надзвичайно важливий процес для кожного сайту, який хоче потрапити в топ пошуку чи видачі в Google. Поговоримо про безкоштовні сервіси для пошуку ключових слів.

Як шукати ключові слова

Почнемо з простого пояснення, якщо хтось не в курсі.

Пошукова оптимізація сайту (SEO англійською) потрібна для того, щоб підняти ваш ресурс в результатах пошуку. Сайт повинен відповідати алгоритмам пошукових систем. Чим вище ресурс в пошуку, тим більше переходів отримує бізнес чи власник самого сайту.

Пошукова оптимізація сайту

Для цього пункту знайшов в інтернеті досить багато корисних сайтів, які допомагають безкоштовно аналізувати пошукові слова та інші цікаві штуки. Деякі зі сайтів працюють безкоштовно лише для кількох запитів, але якщо аналізувати з різних акаунтів, то платного доступу навіть не потрібно.

Ознайомлюйтеся зі списком та переглядайте ці ресурси, однозначно знадобляться. Зберігайте матеріал, щоб не загубити. Також продублюю пост в своєму телеграм-каналі про заробіток. Підписуйтеся та будьте в курсі актуальних новин.

Безкоштовний пошук ключових слів

Перелік сайтів, які розглянемо в матеріалі. Допомагають безкоштовно шукати ключі для текстів чи відео.

  • AlsoAsked;
  • Google Ads Keyword Planner;
  • Google Trends;
  • QuestionDB;
  • Wordstream Keywords;
  • Bing Webmasters Keyword Research;
  • Keyword Surfer (Chrome Extension);
  • Larseo;
  • Ahrefs Keyword Generator.

Огляд сайтів для пошуку ключових слів

AlsoAsked – показує, що найчастіше шукають користувачі. Підтягує одразу багато результатів, створює автоматично інфографіку пошукових запитів та схожі запити. Можна зберегти в форматі картинки. Сервіс дуже класний, але на день доступно лише 3 безкоштовні пошуки. Платна версія не дорога, якщо що. Але працює на відмінно.

Google Ads Keyword Planner – планувальний ключових слів від Гугла. З цим сервісом, думаю, знайомі багато людей. Допомагає визначити, як часто люди вводять в пошук те чи інше слово.

Google Trends – ще один гуглівський сервіс. Показує тренди пошуку в режимі онлайн.

QuestionDB – допомагає в пошуку ключових слів. Можна вводити розширені фрази, а сервіс підтягне вам потрібні результати та аналіз. З українською мовою працює важко, але для пошуку на англійській підходить добре.

Wordstream Keywords – безкоштовний інструмент пошуку ключових слів. Можна вводити ключові слова або ж URL-адресу веб-сайту, який хочете проаналізувати.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Ресурс демонструє не лише ключі, але й ціну за клік. Зручно, якщо ви хочете писати на “дорогі” тематики. Недолік – пошук лише англійською.

Bing Webmasters Keyword Research – дослідження ключових слів від пошукової Bing. Працює безкоштовно. Можна імпортувати туди сайт та провести повну його перевірку. Крім дослідження ключів доступно надзвичайно багато різних корисних перевірок чи допоміжних функцій. Однозначно рекомендую використовувати.

Keyword Surfer (Chrome Extension) – розширення від Гугла, яке допомагає аналізувати різноманітні пошукові запити. Демонструє обсяг пошуку безпосередньо зі статистики Google. Розширення дозволяє зручно експортувати аналізи як файл .csv тоді, коли вам це потрібно.

Larseo – позиціонує себе як найкращий сайт для проведення SEO-аудиту. Є інструмент дослідження ключових слів, аналіз пошукової видачі, кластеризація ключових слів, тематичну кластеризація та дослідник тем.

Ahrefs Keyword Generator – безкоштовний генератор ключових слів. За секунди знаходить сотні, а то й тисячі ідей для ключів.

Показує досить багато результатів, схожих словосполучень, а також наскільки важко потрапити в топ-10 результатів пошуку для ключового слова за 100-бальною шкалою. Можна перевірити і середньомісячну кількість пошуків певного слова. Відмінно працює для української мови.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Гроші швидко: як заробити за кілька годин
Наступний запис
Дропшипінг для новачків: заробляємо без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *