Заробіток на Ютубі: прості поради, як отримувати гроші

Заробіток на Ютубі

Заробіток на Ютубі

Зараз заробіток ще більше переходить в мережу онлайн. Люди продовжують розвивати власні канали та заробляти великі кошти на монетизації. У новині розглянемо поради від популярного відеохостингу про заробіток на Ютубі, ставши учасником Партнерської програми. Зазначимо, що монетизувати канал можна тоді, коли ви матимете 1000 підписок та 4000 годин переглядів. Якщо це короткі відео, то необхідно набрати 500 підписників та 10 млн переглядів за останні 90 днів.

Автори, які не беруть участь у цій програмі, можуть отримувати бонуси за створення коротких відео в межах програми YouTube Shorts Fund.

Заробіток на Ютуб: які способи існують

Гроші на YouTube можна заробляти за допомогою таких функцій:

  • Дохід від реклами. Отримуйте дохід від медійних оголошень, оверлеїв і відеореклами.
  • Спонсорство. Спонсори вашого каналу вносять щомісячну плату в обмін на спеціальні бонуси, які ви пропонуєте.
  • Розділ із сувенірною продукцією. Шанувальники можуть вибирати й купувати офіційні товари з фірмовим оформленням каналу, що показуються на сторінках перегляду ваших відео.
  • Суперчат і супернаклейки. Шанувальники платять за можливість виділяти свої повідомлення в стрічці чату.
  • Дохід від YouTube Premium. Отримуйте частку плати за підписку YouTube Premium, коли її користувачі переглядають ваш контент.

Для кожної функції існує окремий набір вимог, крім показників кількості підписок і переглядів.

Монетизація каналу на Ютуб

Учасники Партнерської програми YouTube можуть отримати доступ до наведених нижче функцій монетизації.

  • Дохід від реклами. Умови: Вік не менше ніж 18 років або наявність законного опікуна віком від 18 років, який може займатися вашими платежами через AdSense. Створення контенту відповідно до правил щодо контенту, який можна монетизувати.
  • Спонсорство. Вік не менше ніж 18 років. Понад 1000 підписок.
  • Розділ із сувенірною продукцією. Вік не менше ніж 18 років. Понад 10 000 підписок.
  • Суперчат і супернаклейки. Вік не менше ніж 18 років. Проживання в країні або регіоні, де доступний Суперчат.
  • Дохід у YouTube Premium. Створення контенту, який переглядають користувачі підписки YouTube Premium.

Які відео знімати, щоб отримати заробіток на Ютубі

Навколо нас надзвичайно багато тем для створення крутих роликів. Дивіться популярних блогерів, аналізуйте їхні ідеї, процеси зйомки, подачу. Сформуйте власний стиль та зацікавте глядачів своїми відео. Не обов’язково потрібно показувати на камеру себе. Існує чимало напрямків, у яких не потрібно демонструвати себе та навіть говорити.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Не забувайте про регулярність. Запорука успіху на Ютубі – регулярні публікації відео. Якщо починаєте публікувати щоденно, то не робіть пауз. Якщо створювати відео часто не виходить, то сформуйте графік та дотримуйтесь його. До прикладу, викладайте відео двічі на тиждень у вівторок та суботу в певній годині. Успіхів!

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес ідеї в умовах війни: 5 актуальних варіантів
Наступний запис
Бізнес під час війни: варіант, який приносить гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *