Гроші швидко: як заробити за кілька годин

гроші швидко

Гроші швидко

Способи заробітку користуються все більшою популярністю. Люди намагаються дізнатися, як гроші швидко отримати. Але чи все так просто, як ви б хотіли?

Способи швидкого заробітку

Розгляну низку ідей, як заробити кошти за кілька годин. Доведеться докласти зусилля, адже просто так гроші з неба на голову не падають.

У матеріалі ви дізнаєтеся про:

 • опитування за гроші;
 • продаж непотрібних речей;
 • погодинну роботу;
 • виконання завдань в інтернеті;
 • партнерські програми.

Опитування за гроші

Один з найпростіших способів заробити гроші онлайн це проходити опитування, за які платять кошти. Українських сайтів з опитуваннями не надто багато (як і англійських). Тестував ось цей сайт. За проходження одного опитування (по часу це 1-20 хвилин) платять від 50 копійок до 20-25 гривень. Кошти можна вивести на мобільний телефон, а вже згодом на банківську картку, якщо потрібно.

Щомісяця надходить орієнтовно 5-15 опитувань. Тут вже як повезе. Наявність опитувань залежатиме від вашого віку, вподобань і так далі. Обов’язково заповнюйте профіль про себе після реєстрації на сайті. Гроші виводять, мені надійшли через кілька днів після формування заявки. Вкладення часу мінімальні, а додаткові кошти гарантовані.

Невдовзі буде детальна стаття (або і вже є) про заробіток на опитуваннях. Стежте за оновленнями в моєму телеграм-каналі.

Продаж непотрібних речей

Один з найпростіших способів, як отримати гроші швидко. У кожного вдома є непотрібні речі. Продайте їх на дошках оголошень чи в соціальних мережах. За кілька годин можна позбутися зайвих речей та ще й отримати за це гроші.
Або ж перепродуйте речі, техніку, колекційні предмети, брендовий одяг і так далі. Головне розумітися в цінах, щоб швидко знаходити цінні речі та продавати їх за кілька годин чи днів.

Погодинна робота

Якщо маєте основну роботу й влаштовуватися на другу не варіант, то можна розглянути погодинний підробіток.

Йдеться про розклеювання оголошень, роздачу листівок, підробіток кур’єром, майстром. Якщо маєте знання, то ремонтуйте комп’ютери, мобільні телефони чи іншу техніку. Пишіть статті на замовлення, перекладайте тексти, розробляйте логотипи.

Насправді, варіантів надзвичайно багато. Головне лише бажання. А якщо чогось не вмієте, то завжди можна швидко та безкоштовно (з допомогою інтернету) навчитися.

Виконання завдань в інтернеті

Онлайн-робота продовжує розвиватися. В мережі з’являється дедалі більше завдань для різноманітних професій. Не потрібно нікуди їхати. Просто реєструєтеся на біржах фрілансу, працюєте вдома та виконуєте різноманітні завдання по своїй спеціальності.

Але не розглядайте виконання таких завдань, як лайки, репости, написання коментарів чи підписки. Даремно витратите час і нічого не заробите. Перевірено.

Завдань онлайн існує надзвичайно багато. Найпопулярніші напрямки це:

 1. обробка фотографій;
 2. монтаж відео;
 3. програмування;
 4. дизайн та графіка;
 5. переклад і написання текстів;
 6. анімація;
 7. бухгалтерія;
 8. цифровий маркетинг;
 9. аудіо та музика;
 10. дані;
 11. штучний інтелект;
 12. бізнес.

Це був лише невеликий перелік. Ніш для заробітку в інтернеті дуже багато. Переглядайте біржі фрілансу та обирайте те завдання, яке підходить саме вам. За кілька годин можна виконати 2-3 завдання та пристойно заробити.

Партнерські програми

Зареєструйтеся на кількох сайтах, які мають партнерські програми. До прикладу, це може бути магазин одягу, техніки, ті ж самі опитування, товари з аліекспрес чи будь-якого іншого магазу.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Після реєстрації в особистому кабінеті скопіюйте реферальне посилання. Поширюйте його в соціальних мережах, під відео в Тік Ток (відео самі знімайте або просто робіть добірку фото).

Коли людина перейде по вашому посиланню, здійснить операцію, замовить товари чи зареєструється, то ви отримаєте винагороду. Зазвичай, це або фіксована сума, або % від продажу чи комісії. Такий собі напів пасивний дохід. Гроші швидко гарантовані! Головне вміти правильно ділитися посиланням та спонукати людей перейти по вашій рефералці.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
10 ідей, як заробити гроші в інтернеті?
Наступний запис
Безкоштовні сервіси для пошуку ключових слів: 9 сайтів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *