Бізнес ідеї в умовах війни: 5 актуальних варіантів

Бізнес ідеї

Бізнес ідеї в умовах війни

Повномасштабне вторгнення росії – не привід для того, щоб сидіти вдома без роботи. Економіку України потрібно оживляти, тому за справу! Хто не захищає нашу державу на фронті, то цілком спокійно може відкрити бізнес в умовах війни. Не потрібно боятися, зараз хороший час для власної справи. Розглянемо найпопулярніші бізнес ідеї для підприємців під час війни.

До речі, у нас є власний телеграм-канал. ТУТ ми публікуємо цікаві відео про заробіток. Підписуйтеся та підтримайте контент українською мовою.

Бізнес ідеї: 5 кращих варіантів

  1. Інтернет-магазин на Etsy;
  2. Бізнес на зарядних станціях для електромобілів;
  3. Кавовий кіоск;
  4. Автомийка;
  5. Вирощування лікарських рослин.

Далі кожен з описаних варіантів розглянемо детальніше.

Інтернет-магазин на Etsy

Це вебсайт електронної комерції. Ресурс фокусується на виробах ручної роботи та вінтажних речах і матеріалах, унікальних товарах обмеженого випуску. Ці товари та вироби потрапляють можна розміщувати у різні категорії на сайті. Багато користувачів Etsy також продають матеріали для ручної роботи. Вебсайт надає користувачам-продавцям персональні «лавки», на яких продавець може виставляти свої товари, комісійні складають 0.20 доларів США за один лот.

Бізнес на зарядних станціях для електромобілів

Такий бізнес в умовах війни лише набирає популярності та в майбутньою чудово «вистрілить». В умовах кризи чимало українців пересіли з бензинових чи дизельних авто на електричні. Відповідно, у великих містах різко зросла популярність зарядних станцій для таких машин. Електрозарядні станції – інноваційний напрямок, за електричним транспортом майбутнє. Це вигідна інвестиція капіталу. Період окупності – короткостроковий.

 

Кавовий кіоск

Кіоски з кавою популярні як у великих містах, так і в маленьких населених пунктах. Кава дозволяє зробити перерву та відпочити від роботи, перевести подих. Багатьох цей напій бадьорить.

Ключовий фактор успіху в цьому бізнесі – вдало обране місце. Далі – якість кави та асортимент. Бариста повинен завжди бути на позитиві та ділитися з відвідувачами хорошим настроєм. Краще одразу купувати професійне обладнання, щоб не виникало проблем, коли зросте потік клієнтів. Також варто грамотно обирати сировину для виготовлення кави. Для старту необхідно орієнтовно 3 тисячі євро.

 

Автомийка – бізнес ідеї

Ця ніша буде актуальною завжди. Погана погода, пил та болото щоденно забруднюють автомобілі. У водіїв виникає потреба помити власний транспорт. На допомогу приходять автомийки.

Можна відкрити як мийку самообслуговування, так і самостійно мити автомобілі. Тоді і ціна за послуги буде набагато більшою. Головне – вдало обрати місце, адже конкуренція зараз досить велика.

Вирощування лікарських рослин

В українському агробізнесі ніша з вирощування лікарських рослин одна з найперспективніших та недооцінених. Родюча земля нашої держави має високий потенціал до вирощування саме рослин, з яких виготовляють ліки.

До прикладу, вирощування кропиви дводомної приносить 44 % прибутку в перші два роки вегетації, а далі – від 122 % та більше. Необхідна сума інвестицій на 1-2 гектари поля – від 2 тисяч євро.

Читайте більше матеріалів про бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як відкрити ФОП в Україні: 2 прості способи
Наступний запис
Заробіток на Ютубі: прості поради, як отримувати гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *