NotcoinFlip – нова гра від Notcoin?

NotcoinFlip – нова гра від Notcoin

NotcoinFlip

Розробники Телеграму та нашумівшого додатку для майнінгу монет Notcoin нібито запустили нову гру. Вона отримала назву NotcoinFlip. Принаймі, так стверджували кілька джерел в інтернеті. Далі розбираюсь детальніше.

Що відомо про гру Ноткоін Фліп

В екосистемі Notcoin нещодавно з’явився новий чат-бот, в якому можна заробляти токени. Таку інформацію вдалося знайти. Однак, через кілька днів Телеграм позначив цей чат-бот як “Шахрайство”. Ймовірно, хтось вирішив створити свій бот, видаючи його за творіння Notcoin.

На офіційних сторінках Notcoin про цей проєкт ні слова, значить він не їхній. Офіційна сторінка Ноткоін у Телеграм має понад мільйон підписників, а NotcoinFlip – лише кілька тисяч. Висновки робимо самі. Але огляд бота вже зробив, тому використовувати його чи ні вирішувати вам. 

Це аналог гри “орел чи решка”. Вам доведеться вгадувати, на який бік випаде монета та робити ставки за токени. 

Як грати в NotcoinFlip

Шукаємо бот в телеграмі. Тиснемо розпочати або Let’s go. На балансі одразу ж буде 100 000 токенів NCF.

Заходьте у вкладку Earn та отримайте 50 000 монет бонусу. Такий бонус доступний кожні 24 години. Також є бонуси за рефералів, як і в звичайній версії Notcoin.

Хвилинка корисних порад. Якщо хочете продавати або торгувати криптовалютою, то раджу один з найкращих сайтів в Україні для торгівлі. Реєструйтеся по  посиланню ТУТ. Якщо ви здійсните якусь угоду, то мені нарахують невеличку винагороду, яка допоможе розвивати сайт і писати для вас нові матеріали. Дякую.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Бачимо вкладки heads і tails. Це в перекладі орел або решка. Оберіть сторону монети та поставте ставку. Сума довільна, можна змінювати. Одразу все не ставте, щоб миттєво не втратити токени.

Після цього натискаємо на монету та очікуємо на результат. За кілька хвилин мені вдалося перетворити 100 000 монет на 370 500 токенів. Але і програється все дуже просто. Сенсу витрачати на це час не бачу.

Читайте більше матеріалів на тему Notcoin:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші в Тік Ток: 3 найкращі способи
Наступний запис
Як відкрити ФОП в Україні: 2 прості способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *