Як заробити гроші в Тік Ток: 3 найкращі способи

Як заробити гроші в Тік Ток

Як заробити гроші в Тік Ток

Соціальна мережа Тік Ток продовжує завойовувати увагу людей зі всього світу. Чимало з нас проводить в цьому застосунку не одну годину на день. Поговоримо про те, як заробити гроші в Тік Ток.

3 способи заробітку в Тік Ток

На чому ж можна заробити гроші? Постити різні відео це цікаво та захоплююче, однак ще краще заробляти на цьому гроші. Далі три основні способи отримання доходу в Тік Тоці.

 • прямі трансляції;
 • пряма реклама та спонсорство;
 • фонд творців

Прямі трансляції

Якщо ви маєте 1000 підписників, то можете вести прямі трансляції. Це один з найкращих способів монетизації в Тік Ток. Глядачі надсилатимуть вам подарунки, якщо їм симпатизуватиме ваша трансляція.

Чого тільки варта дівчина, яка робила на трансляціях “ггггг”. Впевнений, багато з вас точно її бачили. Здавалося б повна дурня, але такі трансляції принесли дівчині не одну сотню тисяч гривень.

Одна трансляція цілком реально може принести від 20 до 300 або й більше доларів. Все залежить від того, як часто вам даруватимуть подарунки та скільки глядачів переглядатиме відео.

Пряма реклама та спонсорство

Пряма реклама здатна принести великий дохід у тому випадку, якщо у вас досить багато підписників. Ну або хоча б 10 000 (для початку). Заробіток великий. На каналі з 50-100 тисячами підписників за одну рекламну інтеграцію спокійно можна заробляти від 10 тис. гривень. Або і більше, все в залежності від ніші.

Варіантів реклами є чимало. Від згадки у відео, до окремого ролика з рекламою чи публікації. Рекламодавці з радістю замовляють послуги в блогерів, адже Тік Ток здатний привести велику кількість клієнтів або ж розкрутити якийсь проєкт чи наповнити спільноту підписниками.

Фонд творців

Заробіток у Тік Ток не обмежується трансляціями та рекламою. Також існує Фонд творців. Але на великий дохід з цього фонду сподіватися не варто.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

За тисячу переглядів Creator Fund виплатить вам лише 2-3 центи. І то виплати отримують лише ті блогери, які мають хоча б 100 000 переглядів за місяць та 10 тисяч підписників. На цьому не раджу акцентувати увагу, адже заробіток мізерний (якщо взагалі буде).

Отож, не бійтеся записувати ролики в Тік Ток. Розвивайте себе, свій бренд, діліться корисним з підписниками та заробляйте на своїй творчості великі гроші.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
5 правил успішного інвестування для початківців
Наступний запис
NotcoinFlip – нова гра від Notcoin?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

 1. Світослав

  Можна гроші карту

  1. Rostyslav Keverskiy

   що?