5 правил успішного інвестування для початківців

5 правил успішного інвестування

5 правил успішного інвестування

У нашій державі правильно вкласти кошти, щоб отримати прибуток, не таке просте завдання. Існує чимало різних інвестицій, однак без 5 правил успішного інвестування на старті вас очікує провал.

Чому потрібно інвестувати гроші в 2024 році

Інвестування дозволяє не лише зберегти гроші від інвестицій, але й примножити їх.

Уявімо, що з 2020 року ви зберігаєте вдома в шкатулці 50 000 гривень. За чотири роки інфляція суттєво зросла, все подорожчало. На 50 тисяч в 2024 році ви зможете купити набагато менше, ніж у 2020. На рівному місці ваш заробіток знецінився та знизився. З фінансами так не можна. А якщо б вклали ці кошти, то заробили б значно більше і не втратили нічого.

Не варто забувати, що інвестиції – це ризик. Якщо вкласти гроші в неприбутковий проект, то можете вийти в мінус. Ретельно підбирайте варіанти для інвестування. Переходимо до правил-порад для інвесторів початківців.

Вільний капітал

Завжди інвестуйте лише “вільні” кошти. Не витрачайте останні гроші, щоб вкласти їх. Вільні гроші це ті, які залишаються у вас після розподілу щомісячних витрат та отримання основного доходу.

У жодному випадку не беріть кредит та не позичайте кошти, щоб почати інвестувати. Прибуток у такому випадку ви навряд отримаєте через нестабільність економіки. А відсотки за кредит нараховують дуже високі.

Великі інвестиції

Інвестувати в бізнес чи власну справу варто лише в тому випадку, якщо ви маєте високий або хоча б стабільний дохід. Вкладатися в сумнівні справи це високий ризик втратити гроші.

Необхідно мати постійних дохід або інший спосіб заробітку, який гарантуватиме вам отримання коштів. Інвестиції останніх грошей справа програшна.

План інвестицій

Не обмежуйтеся одним напрямком інвестицій. Розглядайте різні варіанти. Складіть план інвестування. Сформуйте портфель, в якому будуть різні капіталовкладення. Згодом можна визначити, яка справа чи напрямок більш дохідний та вкладати більше коштів саме туди.

Ви гарантовано отримаєте прибуток, адже якщо матимете 5-10 різних інвестицій, то більшість з них точно принесуть дохід.

Інвестиції отриманого прибутку

Отриманий від інвестування дохід не варто витрачати на власні потреби. Вкладайте гроші далі, щоб створювати нові портфелі та в майбутньому заробляти стабільно та набагато більше.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Так, на старті буде дуже непросто, адже спокуса витратити зароблене досить велика. Але якщо продовжите на ці гроші інвестувати далі, то в майбутньому лише подякуєте собі за правильне рішення.

Контроль власного капіталу

Чимало інвесторів-початківців вважають, що вкласти кошти в щось та забути за них на кілька років й отримати великий дохід – це реально. Думка така помилкова.

Проект, в який ви інвестували гроші, постійно потрібно контролювати, моніторити. Так ви зможете швидко ухвалювати важливі рішення, які впливатимуть на ваш прибуток. Моніторинг дозволяє вчасно розірвати угоду, щоб не вийти в мінус. Або ж вкласти нові вільні кошти, адже проект приноситиме гарний дохід.

Ось такі 5 правил успішного інвестування для початківців. Читайте інші цікаві матеріали на сайті, щоб бути в курсі останніх новин в світі заробітку та бізнесу.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Партнерські програми криптовалют: кращі біржі
Наступний запис
Як заробити гроші в Тік Ток: 3 найкращі способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *