Партнерські програми криптовалют: кращі біржі

Партнерські програми криптовалют

Партнерські програми криптовалют

Заробляти гроші можна не лише на продажі чи купівлі криптовалюти. Якщо ви в цьому не розбираєтеся, то оберіть легший шлях – партнерські програми криптовалют.

Криптовалютні партнерки в Україні

Вам необхідно зареєструватися на кількох криптовалютних біржах та знайти в акаунті партнерське або реферальне посилання. Розміщуєте посилання в соцмережах, на сайті чи поширюєте знайомим. Коли людина реєструється на біржі по вашому посиланню та почне торгувати, то вам виплачують винагороду. Отримуватимете комісію з кожної угоди реферала і це класно.

Виокремив два ресурси, які платять найбільше за залучення рефералів. Чим вищу комісію за угоду (залежить від суми угоди) платитиме користувач, тим більше коштів виплатять вам. Далі детальніше.

Поговоримо про такі біржі криптовалют, які платять за залучення рефералів:

  • Binance;
  • ByBit.

Партнерська програма Binance

Одна з топових партнерських програм криптовалюти в Україні. Сподіваюсь, що реєструватиметеся по моїх посиланнях, щоб підтримати сайт та створення нових матеріалів. Буду дуже вдячний за підтримку, адже писати цікаві статті без фінансування дуже складно.

Моє посилання для реєстраціїhttps://accounts.binance.com/register?ref=440842259

На Бінансі необхідно зареєструватися, підтвердити акаунт та увійти у вкладку “Реферальна програма”. У ній є дві функції:

  • Спрощена програма;
  • Стандартна програма.

Можна використовувати обидві, але посилання в них різні.

Стандартна програма передбачає, що ви отримуватимете 20-30 % від комісії залучених рефералів. Є зручна статистика, яка показує, скільки друзів зареєструвалося та скільки почали торгувати на Binance. Ну і ваш заробіток (показують у Біткоінах).

Спрощена програма передбачає запрошення друзів та можливість отримати по 100 USDT кредиту на торгові комісії. Виплачують і вам, і людині, яку ви запросили. Але обов’язкова умова така: реферал повинен упродовж 14 днів після реєстрації поповнити баланс на 50 $. Лише після цього нараховують винагороду.

Партнерська програма ByBit

Сайт пропонує отримувати 30 % комісії за кожного запрошеного реферала. Бонуси нараховуватимуть упродовж року після реєстрації за вашим посиланням.

Реєструйтеся за моїм посиланням та отримайте шанс виграти бонусhttps://www.bybit.com/invite?ref=QLV95P

Можна ділитися в соціальних мережах реферальним кодом або ж реферальним посиланням. Краще використовувати посилання, адже код це не дуже зручно і не кожен захоче його вводити, а просто пропустить.

Байбіт виплачує винагороду не лише за комісію від кожної угоди реферала. Є додаткові виплати (їх надзвичайно багато) за виконання різних дій.

До прикладу, якщо друг подасть заявку на отримання картки Bybit, то ви отримаєте за це 20 доларів. Є і різні завдання, за виконання яких рефералами вам також нараховуватимуть винагороду. Окремо можна використовувати запрошення до копітрейдингу та отримувати додаткові кошти за підписників. Ну і загалом є дуже багато бонусів. Якщо цікаво детальніше, то напишіть в коментарі під статтею і напишу розгорнутий матеріал.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Розглянув лише дві партнерські програми криптовалют. Рекомендую використовувати лише перевірені, щоб даремно не витрачати час. Ну і простіше запрошувати рефералів на 1-2 криптобіржі, ніж розпорошуватися та розкидати посилання на десятки бірж. Це складно. Що ж, користуйтеся рефералками та отримуйте дохід. І не забудьте зареєструватися по моїх посиланнях, щоб підтримати розвиток сайту.

Читайте більше матеріалів на тему Notcoin:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
В яку крипту інвестувати в 2024: ТОП-5 монет
Наступний запис
5 правил успішного інвестування для початківців
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *