В яку крипту інвестувати в 2024: ТОП-5 монет

В яку крипту інвестувати в 2024

Які криптовалюти перспективні

Криптовалюта в 2024 році демонструватиме лише зростання. Цей рік чудово підходить для того, щоб вкласти кошти в різні монети та спробувати на цьому добре заробити. Поговоримо про те, в яку крипту інвестувати в 2024.

В яку крипту інвестувати в 2024

Розглянемо інформацію, яку оприлюднив всесвітньовідомий постачальник даних про цифрові активи The TIE. Які ж надзвичайно дешеві альткоїни здатні принести суттєвий прибуток?

Поговоримо про таку криптовалюту:

 • Energi (NRG);
 • Evmos (EVMOS);
 • Comdex (CMDX);
 • e-Money (NGM);
 • THORchain (RUNE).

Список розміщений в тому порядку, як його сформували експерти. Тепер про кожну крипту дещо детальніше.

Криптовалюта Energi (NRG)

Фахівці наголосили, що монету підтримує 516 активних валідаторів. Вони забезпечують операційну ефективність. Ставка винагороди теж вражаюча та складає майже 56 %. Однозначний лідер у списку. У стейкінгу перебуває орієнтовно 25 млн токенів. Інвесторів приваблює висока ставка винагороди, незважаючи на рівень інфляції, який складає 9,88 %.

Зараз 1 Energi коштує 3,51 грн (станом на кінець січня 2024 року). А поки писав новину, то вартість зросла до 3,94 грн і впала до 3,26. Найнижча ціна була в липні минулого року – 1,35 грн. Потім в грудні був “зліт” до майже 8 грн / NRG. Тепер ціна різко впала. Чудовий час для того, щоб вкласти кошти в цю криптовалюту.

Токен Evmos (EVMOS)

На другому місці в добірці Evmos. Токен має коефіцієнт винагороди 34,1 %. У стейкінгу аж понад 235 мільйонів токенів. Ринкова капіталізація складає 25 млн 820 тис. доларів. Мережа працює надзвичайно стабільно.

Серед мінусів – високий рівень інфляції (24,19 %). Тепер щодо вартості за останній рік:

 1. найбільша ціна EVMOS – 17,28 грн за 1 монету;
 2. найнижча ціна – 1,87 грн;
 3. вартість зараз – 3,43 грн.

Вартість токена продовжує падати і росту наразі не демонструє. Можна придбати по низькій ціні та сподіватися у “прорив” або різкий стрибок.

Монета Comdex (CMDX)

Криптовалюта пропонує високу ставку винагороди (майже 30 %). У стейкінгу перебуває 116 млн токенів. Ринкова капіталізація монети складає майже 9 мільйонів доларів.

Рівень інфляції балансується в межах 20-21 %.

 • найвища ціна CMDX – 4,77 грн за 1 монету (наголошу, за останній рік);
 • найнижча ціна – 0,52 грн;
 • вартість зараз – 2,02 грн.

До прикладу, якщо б купили монет по найнижчій ціні на 500 гривень, то чистими заробили б орієнтовно 1000 грн. Але потрібно вдало спіймати момент, коли найвигідніше робити покупку чи продавати коіни.

Криптовалюта e-Money (NGM)

Коефіцієнт винагороди складає 27 %. Рівень інфляції складає 10 %, а викуплено понад 47,4 млн токенів. Монета працює з 65 валідаторами.

Щодо вартості:

 1. найвища ціна NGM – 2,93 грн за 1 монету;
 2. найнижча ціна – 0,17 грн;
 3. вартість зараз – 0,55 грн.

Проект THORchain (RUNE)

Токен THORchai останній у списку. Пропонує 22,8 % ставки винагороди. У стейкінгу наразі понад 120 мільйонів токенів. Виглядає як досить привабливий варіант на перспективу. Рівень інфляції досить помірний та складає 4,4 %. На платформі 92 активні валідатори.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

 • найвища ціна RUNE – 265,6 грн за 1 монету;
 • найнижча ціна – 29,76 грн;
 • вартість зараз – 142,55 грн.

Розпочинаєте торгівлю криптою? Раджу зареєструватися та використовувати одну з найпопулярніших в Україні та світі бірж. Продавати на купувати крипту можна на сервісі обміну валют ТУТ. Буду вдячний за реєстрацію по моєму посиланню. Якщо зареєструєтесь та проведете першу угоду, то я отримаю невеликий бонус. Це ваш вклад у розвиток сайту, адже без фінансування розвивати ресурс і писати гарні матеріали дуже складно. Дякую за допомогу!

От ми і розібралися, в яку крипту інвестувати в 2024 році. Далі вибір за вами. Вартість монет не висока, тому можна додати в свій портфель кілька різних токенів.

Читайте більше матеріалів на тему Notcoin:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки коштуватиме долар в 2024 році
Наступний запис
Партнерські програми криптовалют: кращі біржі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *