Скільки коштує Notcoin: вартість монети Ноткоін

Скільки коштує Notcoin

Notcoin ціна монети

Епопея з монетою Ноткоін продовжує набирати оберти. Вже більше 10 мільйонів людей з усього світу заробляють безкоштовні токени. Розробники Телеграм добряче постаралися, створивши бот для майнінгу монет, але скільки коштує Notcoin?

Скільки коштує Notcoin

Остаточної відповіді на це запитання немає. Але подальша доля монети хвилює багатьох, тому спробуємо розібратися, чого очікувати від ноткоіна.

На одній з пресконференцій пролунала така інформація. 100 000 ноткоінів у майбутньому може вартувати 10 доларів. Також зустрічав дані, що за 10 $ можна буде продати 1 млн монет. Останній варіант більш реальний.

Зараз же продати токени можна на позабіржовому ринку. Але пропозиція суттєво перевищує попит, тому зробити це фактично нереально. Або ж дуже пощастить.

На мою суб’єктивну думку, 1 млн монет після виходу Notcoin на ринок (якщо це, звісно, станеться), коштуватиме 1 $.

Хочете торгувати криптою? Переходьте по цьому посиланню, починайте купувати чи продавати криптовалюту та отримуйте 100 USDT (доларів) кешбеку.

Прогнози на біржі Binance щодо вартості Notcoin

На популярній біржі Binance з’явився Ноткоін. Але без ціни, адже в лістингу монети поки немає. Такі дії розробників Бінанс свідчать про те, що вони вірять у майбутнє нової монети. На інших криптобіржах теж додали цей токен.

Фахівці аналізують низку факторів, які вплинуть на подальшу ціну Notcoin. Дехто порівнює цю монету з Sweatcoin. “Світкоін” нараховують за ходьбу. Зараз ціна цієї монети становить 0,01-0,02 цента за одну штуку. Але на біржу ця монета потрапила і ціна то знижується, то зростає.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Тобто, прогнози щодо Notcoin досить перспективні, хто б що не казав. Але такої вартості, як Sweatoin очікувати не потрібно. Розробники Ноткоіна роздають велику кількість монет, тому їхня ціна буде не високою.

Хочете почати торгувати криптовалютою або ж в майбутньому продати Ноткоін? То реєструйтесь на сервісі обміну валют ТУТ (один з найкращих сайтів для криптовалютних операцій, рекомендую особисто). Переходьте за посиланням та реєструйтеся. Буду вдячний за реєстрацію по моєму лінку. Коли проведете угоду або операцію на сервісі, то мені нарахують невелику винагороду, яка допоможе надалі розвивати сайт та писати для вас гарні матеріали.

Notcoin в CoinMarketCap

Монета потрапила в реєстр CoinMarketCap. Хто не знає, то це найпопулярніший у світі ресурс, який дозволяє відстежувати ціни на криптовалюту. Також CoinMarketCap є великим постачальником криптографічних даних.

Тож зараз можемо лише прогнозувати, скільки коштує Notcoin. Якщо з’являться нові дані, то обов’язково про це напишу. Стежте за оновленням сайту та мого Телеграм-каналу про заробіток.

Читайте більше матеріалів на тему Notcoin:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Скільки коштуватиме долар в 2024 році
Наступний запис
В яку крипту інвестувати в 2024: ТОП-5 монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *