Скільки коштуватиме долар в 2024 році

Скільки коштуватиме долар в 2024 році

Долар курс зараз

Після стрімкого зростання курс долара в нашій державі почав знижуватися. Це сталося в другій декаді січня. Фахівці озвучили прогнози, скільки коштуватиме долар в 2024 році.

Скільки коштуватиме долар в 2024

На початку року курс долара злетів до рекордних 39,5 грн. Здорожчання тривало ще з середини листопада 2023-го. А вже наприкінці січня офіційний курс різко знизився до 37,7 грн (станом на 20 січня). В обмінниках ж продати долар можна по 38,20, а купити по 38,30.

Курс долара почав укріплювався через рекордні бюджетні виплати. Зараз ця тенденція пройшла, знизився і попит на покупку $ серед українців. Гривня почала зміцнюватися, але триватиме таке явище не довго.

Згідно з прогнозами, до кінця зими купувати долари не варто. До весни гривня продовжить зміцнювати власні позиції, а ціна на долар ще знизиться. Скільки вартуватиме наразі невідомо, остаточна ціна залежить він НБУ.

Експерт Олександр Паращій вважає, що не варто очікувати, що долар здешевіє до позначки в 37 гривень. Це навряд станеться.

Чому гривня почала дорожчати

Це сталося через оголошення нових пакетів допомоги Україні від Євросоюзу, а також Сполучених Штатів Америки. Позитивні новини укріпили гривню.

На подальші коливання курсу впливатимуть новини з війни, а також програми фінансування для України, які затверджуватимуть наші партнери. Не сподівайтеся на довгострокове укріплення гривні, курсові коливання триватимуть і долар знову зросте.

Якою буде ціна долара

На 2024 рік прогнози щодо гривні невтішні. Очікується поступове ослаблення національної валюти.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Очікування на кінець поточного року не оптимістичні. Розглянемо прогнози від директорів провідних підприємств України (бізнесу), Кабінету міністрів та фінансових аналітиків.

Прогнози щодо ціни долара під кінець року:

  • Бізнес прогнозує 40,06 грн за долар;
  • Кабмін заклав середній курс на рік 40,7 грн/дол, а під кінець року 42,1 грн/долар;
  • Фінансові аналітики називають ціну 40 гривень за 1 $.

На основі цієї інформації можна спрогнозувати, скільки коштуватиме долар в 2024 році. Як бачимо, коливань не уникнути. Можливе як різке здорожчання валюти, так і короткостроковий обвал цін.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Найпопулярніші способи заробітку в інтернеті
Наступний запис
В яку крипту інвестувати в 2024: ТОП-5 монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *