Заробіток Ноткоін: як отримувати набагато більше монет

Заробіток Ноткоін

Як заробляти більше Notcoin

Нова монета Notcoin продовжує завойовувати прихильність. Люди з усього світу заходять в Телеграм, щоб заробити токени. Поговоримо про заробіток Ноткоін. Як отримувати набагато більше монет, витрачаючи менше часу?

Як заробити Notcoin

Для тих, хто не в курсі, Ноткоін – це монета, яку випустили розробники Телеграму. Вам необхідно перейти в чат-бот та натискати на монету. Тапаєте по екрану та отримуєте на рахунок Notcoin. Зараз можна заробити дуже багато монет.

Якщо токени вийдуть на криптовалютний ринок, то вдасться заробити гроші. Саме тому всі посилено отримують коіни. Часу займає досить мало, тому фактично нічого не втрачаєте.

Гра побачила світ в перших днях 2024 року, але вже зібрала мільйони користувачів. Це свідчить про те, що люди вірять в потенціал Ноткоіна. Чи дозволятимуть розробники і надалі заробляти таку кількість монет невідомо, тому зараз кожен намагається отримати якнайбільше токенів.

Бонус за реєстрацію Notcoin

Для новачків існують бонуси. Якщо почнете грати по моєму посиланню (ОСЬ ТУТ ТИЦНІТЬ), то одразу отримаєте бонус у вигляді монет. І мені трішки перепаде, тому допомагаймо один одному.

Швидкий заробіток Ноткоін

Щоб заробляти монети швидше необхідно активувати різні бустери, які можна переглянути у вкладці Boosts. На початковому рівні необхідно за монети (ті, які заробите) покращувати Energy Limit та Recharging Speed.

Ці прості покращення дозволять отримувати більше ноткоінів, адже швидкість відновлення енергії суттєво зросте, як і ліміт енергії. На другому рівні одразу ж варто придбати тап-бот за 20 000 монет. Це небагато, але суттєво допомагає.

Придбання автобота одноразове. Тепер не потрібно часто заходити та тапати по екрану. Бот робитиме все автоматично за вас. У мене кожної ночі виходить орієнтовно 120 000 монет. А без цього покращення не було б нічого взагалі. Маючи автобота можна заходити 1-2 рази на добу та лише збирати отримані монети. Вкладення часу мінімальні. Це добре, адже витрачати багато ресурсів на монету, яка невідомо чи буде на ринку, дещо безглуздо.

Ну і Multitap не забуваємо покращити. Це збільшує кількість монет, які отримуватимете за одне натискання по екрану. Економить час.

Безкоштовні щоденні бонуси Notcoin

Щодня доступні два безкоштовні бустери – повне відновлення енергії (3 штуки) та Турбо (3 штуки).

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

З відновленням енергії все зрозуміло, а от що таке Turbo? Активуйте й виходьте на головний екран бота. Чекаєте появи ракети та натискаєте на неї. Далі швидко тапаєте по екрану. Енергію списувати не буде, а монети нараховуватиме у 5, 10 або навіть 20 разів більше. Діє такий бустер секунд 15-20, але дозволяє заробити досить багато монет за кілька секунд.

Додатковий заробіток Ноткоін

Також можна отримувати бонуси у вигляді ноткоінів. 3000 монет нараховують одразу після того, як ви заробите першу 1000 ноткоінів. Отримати їх та переглянути інші завдання можна у вкладці Earn.

Хочете почати торгувати криптовалютою або ж в майбутньому продати Notcoin? То реєструйтесь на сервісі обміну валют ТУТ (один з найкращих сайтів для криптовалютних операцій). Реєструйтеся та вводьте реферальний ID 440842259. Так зможете допомогти сайту в розвитку, адже мені нарахують невеликий бонус, коли ви проведете якусь операцію або угоду на сервісі.

Повертаємось до бонусів ноткоін. То скільки ж можна отримати за залучення рефералів? За одного запрошеного друга нараховують 2500 коінів. Якщо запросите 10 друзів, то отримаєте 100 000 ноткоінів. Якщо друг досягатиме нових рівнів, то ви теж отримуватимете фіксовану суму монет. Далі список винагород.

  • друг отримує рівень Silver – вам автоматично нараховують 12 500 монет (якщо друг має преміум акаунт телеграм, то 125 000);
  • рівень Gold – 25 000 монет (250 000 преміум);
  • рівень Platinum – 50 тис. notcoin (500 000 преміум);
  • рівень Diamonds – 100 000 монет (1 млн преміум).

Цікавить більше новин на тему Notcoin? Дивіться нижче посилання на мої попередні матеріали, їх досить багато і будуть ще. Стежте за оновленнями сайту та нашого телеграм-каналу.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Іноземні фріланс біржі: топ-4 сайти для заробітку
Наступний запис
Найпопулярніші способи заробітку в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *