Іноземні фріланс біржі: топ-4 сайти для заробітку

Іноземні фріланс біржі

Популярні біржі фрілансу за кордоном

Виконання завдань на біржах фрілансу приносить багатьом великий дохід або ж стає основною роботою. Це круто сидіти вдома та заробляти гроші, не витрачаючи час на дорогу. Поговоримо про іноземні фріланс біржі.

Найпопулярніші іноземні фріланс біржі

Якщо ви володієте іноземними мовами і хочете заробляти багато, то варто звернути на закордонні біржі фрілансу. Оплата за виконані завдання там набагато вища, ніж на українських аналогах.

Не завжди потрібно досконало володіти англійською. Є чимало завдань (створення сайтів, дизайн, маркетинг, просування, наповнення сторінок і так далі), для яких підійде перекладач. Тому спочатку ознайомтеся з пропозиціями роботи на сайтах, а тоді робіть висновки чи підходить це для вас.

Далі розгляну топ-4 біржі, які доступні для українців:

 • Upwork;
 • Fiverr;
 • Guru;
 • Freelancer.

Upwork

Масштабна біржа, на якій надзвичайно багато різноманітних завдань з багатьох напрямків. Можна пропонувати замовникам власні послуги або ж відгукуватися на оголошення та виконувати роботу на замовлення.

Як завдання можна виконувати на Upwork:

 • розробка та ІТ;
 • дизайн і креатив;
 • фінанси та бухгалтерський облік;
 • адміністратор і підтримка клієнтів;
 • інженерія та архітектура;
 • юридичний напрямок;
 • продажі та маркетинг;
 • написання та переклад.

Є з чого обрати, погодьтеся. Переглядайте та обирайте щось для себе.

Fiverr

Теж крута біржа фрілансу. На момент написання матеріалу на сайті було доступно 86 000 різноманітних завдань. Завдання дещо відрізняються від тих, які пропонували на Upwork. Зокрема, різняться категорії. Ось основні:

 1. графіка та дизайн;
 2. програмування та технології;
 3. цифровий маркетинг;
 4. відео та анімація;
 5. написання та переклад;
 6. музика та аудіо;
 7. бізнес;
 8. дані;
 9. фотографія
 10. послуги штучного інтелекту.

Останнє взагалі топ. Досліджуйте штучний інтелект (ШІ), адже за ним майбутнє. Я теж тестую ШІ та почав створювати відео за допомогою робота, який клонує мій голос. Якщо цікаво, то ось ПОСИЛАННЯ НА МІЙ YouTube-канал про заробіток.

Guru

Фріланс-біржа працює ще з далекого 1998 року. Доступні фактично такі ж самі вакансії, як на попередніх ресурсах.

Не сподобався інтерфейс сайту, адже навігація дещо не зручна. Щодо доступних завдань, то їх було дещо більше 500. Також можна зареєструватися як фрілансер та пропонувати свої послуги, виставляючи ціну. Замовник переглядатиме вашу пропозицію та обиратиме, підходить чи ні.

Freelancer

Остання біржа в сьогоднішньому топі. На ресурсі доступні вакансії з роботи із понад 100 країн світу. Розробники наголошують, що існує понад 2700 різноманітних категорій завдань. Це надзвичайно багато, вибір дуже великий.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Знайдено майже 10 тисяч вакансій, оплата на яких вказана в доларах. Якщо додати інші валюти, то список суттєво розшириться. Можна самостійно виставляти мінімальну вартість виконання та фільтрувати результати за різними показниками.

Іноземні фріланс біржі розвиваються й пропонують дедалі більше можливостей. Вивчайте мови (хоча б англійську) та отримуйте гідний заробіток. Інвестуйте час та кошти у свій розвиток.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Недорогі планшети Prestigio для роботи в інтернеті: чи варто купувати
Наступний запис
Заробіток Ноткоін: як отримувати набагато більше монет
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *