Як продати Notcoin: все про монету Ноткоін

Як продати Notcoin

Токени Notcoin продати

Важко спрогнозувати, скільки коштуватиме монета ноткоін після виходу на ринок (і чи вийде вона туди взагалі). Але вже зараз люди посилено заробляють монети та хочуть знати, як продати токени Notcoin.

Як продати Notcoin

Монета нещодавно побачила онлайн-світ, однак дуже швидко зуміла наробити чимало шуму. Все більше і більше людей майнить ноткоіни в телеграм-боті.

Notcoin створили розробники Telegram. Зараз можна заробляти велику кількість токенів та сподіватися, що в майбутньому монета “вистрілить” та принесе гарний дохід.

Але чи є способи продати ноткоін вже зараз?

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

У мережі вже від багатьох аналітиків була інформація про те, що 1 млн Notcoinів вартуватиме 10 доларів. Так це чи ні не знають навіть самі розробники, але чомусь лунає саме ця сума. Зважаючи, що легко можна заробити мільйони ноткоінів, то заробіток має бути дуже-дуже непоганий.

Продаж Notcoin

Вдалося знайти, що станом на середину січня 2024 року продати ноткоін можна на OTS-маркетплейсі Notcoin. Але зробити це фактично нереально, адже попит на продаж великий, а охочих придбати монети досить мало. Це зрозуміло, адже і ризики великі. Сенс купувати ноткоіни, якщо невідомо, що з ними буде далі.
Мільйони користувачів готові продавати ноткоіни хоч зараз. Але ніхто за 10 $ мільйон токенів купувати не хоче.

Хочете почати торгувати криптовалютою або ж в майбутньому продати Notcoin? То реєструйтесь на сервісі обміну валют ТУТ (один з найкращих сайтів для криптовалютних операцій). Реєструйтеся та вводьте реферальний ID 440842259. Так зможете допомогти сайту в розвитку, адже мені нарахують невеликий бонус.

Чи вистрілить монета Notcoin

У майбутньому цілком реально, що розробники цієї монети просто “злиються” та скажуть, що нікому нічого не обіцяли. І дні фармінгу монет ви витратите даремно. А може монета і вистрілить та принесе дохід. Тут шанси 50/50 і ви повинні розуміти всі ризики. Вкладень немає під час накопичення ноткоінів, тому я спробую кілька днів, адже багато часу на тапання по екрану не потрібно.

Але на постійній основі заходити в додаток не буду, адже час можна витратити на справи, які дійсно принесуть гроші тут і зараз. А сподіватися на можливий заробіток (і це не точно) в майбутньому вам не раджу.

Якщо цікаво більше новин на тему Notcoin, то переглядайте посилання нижче. Активно розбираємось в цій нашумівшій монеті.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як майнити багато Notcoin: перевірені способи заробітку ноткоін
Наступний запис
Скільки коштує чорний метал у 2024 році в Україні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *