Як майнити багато Notcoin: перевірені способи заробітку ноткоін

Як майнити багато Notcoin

Способи заробітку Notcoin

Шум навколо нової криптовалюти Notcoin продовжує набирати обертів. Люди з всього світу майнять монетки мільйонами. У матеріалі розповім про те, як майнити багато Notcoin.

Як майнити багато Notcoin

Хто не знає, то ноткоін це нова криптовалютна монета, засновниками якої є представники Telegram. Хоча токена ще немає на криптовалютному ринку, Notcoin вже прогнозують перспективне майбутнє та хорошу ціну.

Саме тому люди масово “майнять” цей токен, намагаючись отримати якомога більше монет. Я не вийняток. Проводив експеримент, скільки ноткоінів можна заробити з нуля за три доби. Результат вже є, подробиці мого тесту можете переглянути наприкінці статті (там є посилання).

Як заробляти Notcoin

Перше питання, яке хвилює новачків. Щоб почати отримувати токени необхідно перейти в чат-бот у Телеграмі. Якщо хочете отримати бонус, то починайте грати по моєму партнерському посиланню (ось ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ). Так і ви отримаєте перші монети абсолютно безоплатно, і я отримаю невеликий бонус за запрошення. Допоможемо один одному.

Отож, для старту варто натиснути Lets’go або ж почати. Інтерфейс бота переважно англійською мовою, але там все зрозуміло навіть інтуїтивно. Якщо не зрозуміло, то ось відео-інструкція заробітку Notcoin.

Способи майнінгу Notcoin

Суть гри проста. Вам необхідно тапати (клікати, натискати) по екрані та отримувати за це монети. Є низка способів суттєво примножити кількість токенів:

  • Energy Limit;
  • Multitap;
  • Auto-tap bot;
  • Speed Booster.

Далі про кожен з цих способів дещо детальніше. Щоб відкрити бустери необхідно натиснути кнопку Boosters.

Хочете почати торгувати криптовалютою або ж в майбутньому продати Notcoin? То реєструйтесь на сервісі обміну валют ТУТ (один з найкращих сайтів для криптовалютних операцій). Реєструйтеся та вводьте реферальний ID 440842259. Так зможете допомогти сайту в розвитку, адже мені нарахують невеликий бонус.

Energy Limit

За зароблені токени покращуйте максимальний запас енергії. На старті доступно 1000 енергії. Коли наклікаєте цю кількість монет, то необхідно дочекатися, щоб енергія відновилася. Якщо покращити Energy Limit, то відновлення відбуватиметься швидше. За кілька днів я розширив енергію з 1000 до 3500, але і це не межа. Виходить заробити в кілька разів більше з цією функцією.

Multitap

Теж купується за зароблені монети. Реальних грошей не потрібно, не переживайте. Мультитап лише пришвидшує майнінг монет за одне натискання. Якщо на старті одне натискання на екран приносить 1 монету, то з покращеннями може приносити 10 і навіть більше. Економить ваш час, адже монети отримуються суттєво швидше.

Auto-tap bot

Крута плюшка, адже коштує 20 000 токенів і дозволяє фактично не заходити в гру. Бот самостійно зароблятиме монети за вас. Це зручно, адже ноткоіни заробляються і вночі, і тоді, коли ви зайняті власними справами. Мені за ніч “накапує” орієнтовно 120-150 тисяч коінів. Це круто. Щоразу тап-бот купувати не потрібно. Раз придбали за токени і працює постійно.

Speed Booster

Збільшує швидкість відновлення енергії. Все просто, швидше поповниться запас сил, більше монет в результаті заробите за день. А в поєднанні з тап-ботом взагалі круто.

Безкоштовні бонуси для заробітку Ноткоін

Щодня вам доступні безкоштовні бонуси:

  • Full energy;
  • Rockets.

Повне відновлення енергії (Full energy). Тут все зрозуміло. На добу доступно три таких відновлення. Цілком достатньо, щоб заробити більше токенів.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Rockets – запускає ракету. На секунд 20-30 ви отримуєте в десятки разів більше монет, натискаючи на екран. Доступно теж три ракети на добу. Необхідно активувати бустер та повернутися на екран, де варто тапати монети. Дочекайтеся появи ракети та натисніть на неї. Далі здійсніть якомога більше натискань по екрану, щоб заробити ноткоіни.

Способи додаткового заробітку Notcoin

  • запрошуйте друзів;
  • виконуйте завдання.

За запрошення друзів по реферальній системі бонуси отримуєте і ви, і вони. Це всім вигідно. Бонуси нараховуються одразу ж, коли запрошена людина заробляє перші токени.

Ви отримаєте 12 500 ноткоінів. Коли користувач досягне рівня Gold (необхідно заробити 200 тис. монет), то вам додатково нарахують 25 000 коінів. Рівень Platinum – плюс 50 000 notcoin. А при досягненні рівня Diamond за людину вам додадуть ще 100 тисяч монет.

Також можна отримати 100 000 ноткоінів, запросивши в бот 10 друзів.

Є і різноманітні завдання. Одне вже описав (винагорода за 10 друзів). Також виплачують нагороду за перші зароблені 100 тис. монет і так далі. Переглядайте пропозиції у вкладці Earn, адже завдання змінюються.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток Notcoin: скільки можна отримати ноткоінів за добу
Наступний запис
Як продати Notcoin: все про монету Ноткоін
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *