Заробіток Notcoin: скільки можна отримати ноткоінів за добу

Заробіток Notcoin

Як заробляти монети Notcoin в Telegram

Новий бот від розробників Телеграму під назвою Notcoin дозволяє заробляти криптовалюту. Вирішив протестувати заробіток Notcoin. Скільки ж мені вдасться заробити за 3 доби? Результати вже є, тому уважно переглядайте.

Заробіток Notcoin

Телеграм нещодавно випустив нову криптовалюту. Весь світ кинувся фармити монетки ноткоін. На хвилі “хайпу” я теж вирішив перевірити, скільки ж вдасться отримати коінів.

Якщо цікаво детальніше про цю монету, то нещодавно я вже писав великий матеріал. Посилання на статтю додам наприкінці цієї новини, переглядайте.

Реєстрація в Notcoin

Вам необхідно перейти по цьому посиланню (ось ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ), щоб відкрити бот ноткоін у телеграмі. Далі варто натиснути почати або Let’s go. Доведеться клікати по екрані, щоб вам нараховували монети. Якщо зареєструєтеся по моєму посиланню, то отримаєте додатково бонус.

Першу 1000 ноітокінів я заробив орієнтовно за 4-5 хвилин. Далі зрозумів, що можна покращувати свій акаунт та фармити набагато швидше.

Як заробляти монети Notcoin

Тапати по екрану можна, доки шкала з 1000 не дійде до нуля. Далі варто дочекатися відновлення енергії та повторити процес. На відновлення необхідно орієнтовно 15-20 хвилин. Це на старті гри (у перший день). Далі покращуєте бустери і відновлюється за 5-10 хвилин. Тепер про бустери.

Отож, справа знизу є вкладка Boost. Натискаємо на неї. Є два щоденні безкоштовні бустери. Перший це Turbo. Доступно три на день пришвидшення фарму монет на секунд 20. Мені помножило заробіток на х5. Також є три безкоштовні відновлення енергії. Використовуйте їх.

Хочете почати торгувати криптовалютою або ж в майбутньому продати Notcoin? То реєструйтесь на сервісі обміну валют ТУТ (один з найкращих сайтів для криптовалютних операцій). Реєструйтеся та вводьте реферальний ID 440842259. Так зможете допомогти сайту в розвитку, адже мені нарахують невеликий бонус.

Бустери Notcoin

За зароблені монети можна купувати бустери.

Перший – Multitap. За 3 тисячі монет я втричі пришвидшив швидкість тапання по екрану. Тепер отримую ноткоіни втричі швидше, адже зросла швидкість натискання на екран. Покращувати можна ще більше, головне назбирувати монети. Пізніше купив покращення х6. 1000 монет отримую орієнтовно за секунд 20-30.

Tap bot. За 20 000 ноткоінів придбав автоматичний бот, який самостійно (замість мене) заробляє монети, коли я не заходжу в гру. За ніч додалося 6000 монет у першу добу. Пише, що бот працює лише 12 годин на добу. Але кожного дня, і це плюс. Тобто, щоденно не потрібно наново його купувати. Це найкраща штука, адже взагалі фактично не потрібно заходити в бот. На 3-й день відвідував застосунок лише 5-7 разів за день, щоб зібрати монети, які нафармив тап бот. За ніч виходило 120 тисяч ноткоінів. Як на мене, то досить непогано.

За скільки часу можна заробити 1 млн notcoin

У перший день експерименту я розбирався в роботі бота. Вдалося отримати 70 тисяч монеток. Згодом перейшов на вищий рівень (gold). Туди перекидає, коли накопичуєте 100 000 ноткоінів. Також зумів залучити 10 користувачів по реферальному посиланню. Вони принесли мені 60 тис. монет, а також система нарахувала ще 100К notcoin за 10 запрошених осіб. Загалом рефералка принесла 160 тисяч токенів.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

І підсумок тесту. За 3 доби я нафармив майже 1,3 млн ноткоінів (це з урахуванням бонусів). Якби заходив частіше, то вийшло ще б більше. Але суть експерименту була в тому, щоб витрачати мінімум часу на клікання, а не постійно проводити час в боті. Вважаю, що результати непогані. Але вистрілить монета чи ні нікому невідомо. Якщо дійсно буде ціна 10 $ за 1 млн ноткоінів, то виходитиме, що таку суму реально заробити за 2-3 дні. А якщо перейти на вищий рівень (назбирати 2 млн токенів), то виплати від рефералів та бонуси будуть більші. Загалом вважаю, що за день реально отримувати мінімум 300-500 тисяч монеток. Заробляти монети не складно, але чи переросте заробіток Notcoin на реальні гроші в майбутньому? 

На цьому тема про ноткоін не завершується. Стежте за оновленнями телеграму та сайту, буде ще багато цікавого. І нижче читайте корисні матеріали.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на ОЛХ: що можна продавати
Наступний запис
Як майнити багато Notcoin: перевірені способи заробітку ноткоін
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *