Заробіток на ОЛХ: що можна продавати

Заробіток на ОЛХ

Як заробляти на ОЛХ

ОЛХ – популярна в Україні платформа оголошень. На сайті можна продавати будь-що (не заборонене законом) або ж пропонувати власні послуги. Впевнений, більшість з вас хоч раз користувалася цим ресурсом. Вирішив розповісти про заробіток на ОЛХ. Що продавати, щоб заробити.

Заробіток на ОЛХ

Існує чимало варіантів, як отримати прибуток на цьому сайті. Що ж вигідно продавати прямо зараз? Це лише орієнтовні ідеї. Якщо маєте, що додати цікавого, то обов’язково пишіть в коментарі.

Продайте непотрібні речі

Переберіть власний гардероб чи гараж. Продайте непотрібні речі та отримайте за це гроші. Також можна займатися перепродажем речей. Купуйте дешевше старовинні предмети, брендовий одяг на секонд-хенді та продавайте на ОЛХ суттєво дорожче.

Оренда техніки та транспорту

Здавайте техніку в оренду на короткий термін. До прикладу, фотоапарати, телефони, бензопили, косарки і багато іншого. Часто людям потрібно скористатися певним видом техніки лише один раз. Щоб не купувати та переплачувати легше взяти потрібну річ в оренду. Виконати роботу та повернути назад, заплативши невелику суму за оренду. Але не забувайте брати завдаток, щоб не натрапити на шахраїв.

Вигідно здавати в оренду і транспорт. Скутери, електросамокати, велосипеди та навіть автомобілі. Заробіток на оренді досить високий, це однозначно вигідно.

Спорядження в оренду

Здавайте в оренду також різноманітне спорядження.

  • кемпінгове обладнання;
  • велосипеди;
  • лижі та сани.

Це вказані одні з найпопулярніших речей. Можна вигадати щось своє.

Розпочніть бізнес

Продавайте на ОЛХ речі зі свого магазинчика. Часто таким чином можна отримати швидкий прибуток. Основне, стежити за трендами, щоб закуплена партія товару місяцями не залежувалася у вас на поличці.

Виконання завдань за гроші

Пропонуйте виконувати різноманітні завдання онлайн. Йдеться про написання текстів на замовлення, програмування, створення текстів, дизайн логотипів, бухгалтерські послуги, створення презентацій, віддалений помічник. Одним словом, будь-які завдання, що можна виконати в інтернеті.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

За онлайн-послуги фахівцям непогано платять. Тому на це однозначно потрібно звернути уваги.

Майстер за викликом

Ремонтуйте квартири, будинки, речі, облаштовуйте покрівлі і багато чого іншого. Спеціалісти без роботи не будуть ніколи, адже вдома часто щось ламається й не кожен може відремонтувати власноруч.

Продавайте ремонтні матеріали

Якщо нещодавно у вас закінчився ремонт, то точно залишилися будівельні матеріали, які більше не потрібні. Продайте їх на ОЛХ та отримайте гроші на інші покупки.

Продаж прикрас

Продавайте і прикраси, виготовлені власноруч. А також в’язані вироби, картини. Ручна робота високо цінується та непогано оплачується. Визначтеся з напрямком та починайте заробляти.

Проводьте різноманітні консультації та онлайн-уроки чи курси. Діліться своїми знаннями за гроші. Але в такому випадку дійсно потрібно бути експертом в певній галузі, а не лити “воду” людям у вуха. Консультуйте лише, які маєте корисні знання та готові ділитися ними з іншими.

Як бачимо, заробіток на ОЛХ різноманітний. Варіантів для того, щоб отримати гроші, є дуже багато. Який обирати вирішувати вам.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробляти Notcoin без вкладень
Наступний запис
Заробіток Notcoin: скільки можна отримати ноткоінів за добу
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *