NFT ігри без вкладень

NFT ігри без вкладень

Заробіток на іграх в криптовалюті

Криптовалюта стає все популярнішою. Способів заробітку на віртуальних валютах існує чимало. Один із них це NFT ігри без вкладень.

NFT ігри без вкладень

Трішки історії. Перша NFT гра з’явилася ще в 2017 році та отримала назву Crypto Kitties. З того часу криптоігор з’явилося надзвичайно багато. Є і безкоштовні, які дозволяють виводити кошти в криптовалюті.

Чим NFT ігри відрізняються від звичайних

Основна відмінність в тому, що предмети в грі (які купують, заробляють та обмінюють), а також персонажі є незамінними токенами. Придбати чи продати їх можна на внутрішньому маркетплейсі самої гри. А далі отримані кошти можете вивести на зовнішній гаманець.

NFT ігри, на яких можна заробити криптовалюту

Є низка безкоштовних ігор, які не потребують стартового капіталу. У більшості ж NTF ігор потрібно купувати різних персонажів, щоб заробити більше. Якщо не вийде чи набридне, то персонажа чи плюшку завжди можна продати за криптовалюту на ринку гри.

Далі розповім про кілька найпопулярніших NFT Games.

Gods Unchained

Згідно з рейтингами, одна з найкращих NFT ігор. Суть полягає в тому, що вам необхідно збирати власну колоду карт (персонажів) та змагатися й проводити битви з іншими гравцями.

Більше перемог – вищий рейтинг. Рейтинг відкриває доступ до складніших битв, у яких є шанс отримати картки з унікальними параметрами. Їх можна продавати на ігровому ринку та непогано заробити. Деякі персонажі можуть вартувати кілька тисяч доларів.

Весь час перемагати не вийде, адже битви відбуваються між гравцями, які мають орієнтовно однакові за силою картки.
Отримані унікальні картки можна копіювати та перетворити на токен Ethereum, а згодом продати на маркетплейсі.

Cryptokitties

Вже не один рік ця гра користується популярністю та перебуває в тренді. Тут немає боїв, а є лише симулятор вихованців.
На старті вам безкоштовно дають перших котиків. Необхідно годувати їх та доглядати, щоб отримати потомство. Стартових котів продати неможливо, а от їхнє потомство можна як продавати, так і купувати в інших гравців.

Кожна тваринка є NFT токеном.

У котів є відмінності за рідкістю та зовнішніми рисами. Якщо здійснювати складні родовідні комбінації, то зможете отримати дорогих персонажів.

Guild of Guardians

Це творіння побачило світ у 2022 році. Безкоштовна гра, доступна як для iOS, так і для Android. Така собі RPG у фентезійному сеттингу.

Вам необхідно зібрати персонажів у команду. Далі ціль – проходити підземелля та боротися з рейд-босом. Дійшовши до цілі, отримуєте ресурси, з яких можна зібрати рідкісних персонажів та предмети.

На внутрішньоігровому маркетплейсі можна як продавати, так і купляти персонажів й предмети.

Необхідно залучати інших гравців у свою гільдію (союз). Підземелля проходяться саме гільдіями. Так отримаєте вищу нагороду. Є низка бустерів та додаткових механік. Одним словом, якщо цікаво, то розбирайтеся детальніше.

Mir 4

Одна з небагатьох NFT ігор, наближена до найвищого класу. Неймовірна тривимірна графіка. Працює як на мобільних телефонах, так і на комп’ютерах.

Необхідно обрати персонажа (один із чотирьох класів) та брати участь в різноманітних івентах.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

За кожне досягнення нараховують темну сталь. Її можна обміняти на токен DRACO. Монети просто вивести й конвертувати на іншу криптовалюту або просто продати. Високорівневих персонажів можна продавати на інтегрованому до гри маркетплейсі. Так найзручніше.

Переваги та недоліки NFT ігор без вкладень

До плюсів відносимо те, що велика кількість таких ігор безкоштовні та не вимагають стартового капіталу. Якщо хочете заробляти більше, то варто здійснювати вкладення. Все на ваш розсуд.

Також відзначу захоплюючий ігровий процес. Такі ігри соціально-орієнтовні, тому від гри можна отримати задоволення.

Мінуси – необхідно постійно стежити за грою, швидко розбиратися в основних механіках проєкту. Звісно, якщо хочете швидко отримати великий прибуток. Тоді і часу доведеться витратити чимало на вивчення всіх нюансів та стеження за грою.

Це була лише частина теми NFT ігри без вкладень. Якщо хочете отримати ТОП-10 ігор, то напишіть в коментарі. Я створю розширений список. Звісно, якщо вам цікаво.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на завданнях в телеграмі
Наступний запис
Як заробляти Notcoin без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *