Скільки коштує відкрити салон краси

Скільки коштує відкрити салон краси

Вартість відкриття салону краси

Старт будь-якого бізнесу це складна справа, яка потребує ретельної підготовки та планування. Спробуємо визначити, скільки коштує відкрити салон краси та що для цього потрібно.

Скільки коштує відкрити салон краси

Відкриття власного салону перспективна та вигідна справа. Різноманітні послуги для жінок завжди користуватимуться попитом. Жінка хоче вигляти неперевершено в будь-який час.

Перед відкриттям слід скласти бізнес-план, обрати перспективну точну відкриття салону, а також визначити переваги та недоліки цієї справи.

Що потрібно для відкриття салону краси

  • складіть бізнес-план;
  • сплануйте бюджет;
  • оформіть документи;
  • оберіть приміщення;
  • закупіть інвентар, витратні матеріали та необхідне обладнання;
  • найміть працівників на роботу;
  • запустіть рекламну кампанію задля залучення клієнтів.

Скільки грошей потрібно на б’юті-салон

Найважливіше обрати правильне приміщення. Не замаленьке і не занадто велике, адже переплачувати за оренду квадратних метрів і не використовувати їх це якось не дуже.

До обрання приміщення доведеться витратити орієнтовно 3000-6000 гривень на підготовку документів. Ремонт приміщення (не завжди потрібно, адже є гарні готові варіанти) – це ще до 30 тисяч.

Оренда приміщення (на 50 квадратних метрів) стартує від 10 000 гривень. Але в кожній області ціна може суттєво відрізнятися. На витратні матеріали щомісяця знадобиться мінімум 5000 гривень. Реклама “витягатиме” з вашого гаманця +- 5 тисяч кожного місяця. На заробітну плату знадобиться хоча б 50 тисяч. Це якщо наймете трьох працівників.

На старті доведеться інвестувати близько 200-250 тисяч гривень. Це з урахуванням закупівлі інвентарю та обладнання. Сума не дуже велика, враховуючи рентабельність такого бізнесу та відносно легке відкриття.

Щомісячні витрати салону краси

Основні витрати це зарплата працівникам. А також оренда приміщення, оплата комуналки, реклама, витратні матеріали. Не забуваємо про страхові відрахування та податки.

Додаємо також обслуговування обладнання та кошти на непередбачувані витрати. Виходить загалом 50-80 тисяч (все індивідуально, можна лише назвати дуже приблизну суму).

Обладнання та інвентар для салону

Необхідно придбати стійку для адміністратора, диван в зону очікування для відвідувачів, комп’ютер, кондиціонер. А також перукарські крісла, мийне обладнання, касовий апарат, облаштувати місце роботи майстра. Знадобляться і фени, машинки для стрижки, лампи, дзеркала, стерилізатор, полички, вітрини.

Все на ваш смак, тому тут прораховуйте самостійно, адже різноманітних варіантів надзвичайно багато. Але вийде, мабуть, не менше 100 тисяч гривень.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Скільки коштує відкрити салон краси розібралися. Сподіваюся, що матеріал буде корисним для вас. Які висновки?

Салон краси це перспективний бізнес. Але доведеться чимало попрацювати, щоб створити гарну репутацію салону та заохотити клієнтів повертатися до вас ще і ще. Необхідно працювати над тим, щоб мати постійних клієнтів.

Велика частина успіху це найм кваліфікованих працівників, які надаватимуть послуги ідеально. Ну і не забуваємо про вигідне місце розташування. Пропонуйте клієнтам знижки, вводьте нові послуги, крокуйте в ногу з розвитком світу та постійно вносьте якісь зміни.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Розробка мобільних додатків як бізнес
Наступний запис
Як відкрити автомийку самообслуговування
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *