Торгові стратегії на ринку Форекс

Торгові стратегії на ринку Форекс

Торгівля на Форекс

Форекс – міжбанківський валютний ринок. У нашому варіанті йдеться про торгівлю валютою на міжбанку з метою заробити на коливанні курсів. Розглянемо торгові стратегії на ринку Форекс.

Торгові стратегії на ринку Форекс

Якщо ви хочете досягти успіху та заробити на Форекс, то без чітко сформульованої стратегії вам не обійтися. Якщо відсутня стратегія торгівлі, то це фактично провал. Досягти успіху, роблячи хаотичні купівлі-продажі, нереально.

Підходьте відповідально до процесу прийняття торгових рішень. Врахуйте низку чинників, про які розповім нижче.

Також наприкінці матеріалу додам посилання на інші статті на тему Форекс. Написано вже чимало.

Денна торгівля

Передбачає упродовж одного торгового дня відкриття та закриття позицій. Підходить для трейдерів, мета яких отримати дохід з короткострокових коливань курсів валют. Зазвичай, трейдери, які використовують схему денної торгівлі, відкривають позиції зранку або вдень та закривають їх тієї ж доби.

Обираємо валютні пари

Перед початком торгівлі варто визначити, якими валютними парами вам більше подобається торгувати. Зосередьтеся суто на них. Так зможете швидко виявляти можливості тієї чи іншої валюти, закономірності та тенденції. До прикладу, візьміть собі валютну пару USD/EUR. Найпопулярніша серед новачків.

Точки входу та виходу

Необхідно сформувати для себе правила та визначити час найкращого відкриття короткої чи довгої позиції щодо обраної валютної пари.

Точку входу можна визначити за допомогою графічних моделей, аналізу оптимальних точок входу, технічних індикаторів.

Одразу ж встановлюйте точки виходу. Вам необхідно обмежити ймовірні збитки та зафіксувати прибуток. Для цього потрібно знайти якнайбільше інформації про критерії фіксації прибутку. Йдеться про технічні моделі та цільові ціни. Задля уникнення надмірних втрат також варто встановити правила, які допоможуть швидко закрити збиткові угоди.

Довгостроковий підхід (позиційна торгівля)

Якщо ви вирішите працювати позиційним трейдером, то необхідно упродовж кількох тижнів чи місяців утримувати позиції. Це складно, адже варто уважно вивчити фактори та тенденції, які можуть вплинути на різке зростання курсу обраної валюти.

Оберіть розмір позиції угоди

Задля ефективного управління ризиками краще наперед визначити відповідний розмір позиції угоди.

Для цього варто розглянути такі показники:

  • торгове налаштування;
  • розмір рахунку;
  • схильність до ризику.

У кожній угоді контролюйте величину ризику. Це вибір правильного розміру позиції.

Аналіз ризиків при торгівлі на Форекс

Завжди необхідно аналізувати можливі ризики та стежити за фінансовими тенденціями й новинами світу. Інколи можна наперед спрогнозувати, яка валюта почне зростати або ж обвалиться.

Головна передумова для цього – бути в курсі останніх новин. Це один із ключів до успіху. Також знайдіть популярних трейдерів у соціальних мережах. Переглядайте їхню інформацію та блоги на YouTube.

Продовжуємо розглядати торгові стратегії Форекс.

Тактика торгівлі

Обдумайте також методи й правила укладання угод. Йдеться про налаштування тейк-профіт, стоп-лосс, інструменти управління ризиками та обрання правильних типів ордерів.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Будьте в курсі виконання ордерів (саме їхніх технологій). Навчіться використовувати торгові алгоритми та інструменти автоматизації. Це допоможе покращити ефективність торгівлі на Форекс.

Скальпінг

Трейдерів, яка заробляють на цій стратегії, називають скальперами. Їхня мета – миттєво входити та виходити з угод, щоб отримати надшвидкий прибуток. На відкриття/закриття однієї угоди витрачають кілька секунд чи хвилин.

Суть скальпінгу полягає в тому, щоб покладатися на високочастотну торгівлю на міжбанківському ринку. Отримують швидкий, нехай і не надто високий, прибуток.

Свінг-трейдинг

Угоди утримуються дещо довше, ніж в трейдерів, які діють за стратегією денної торгівлі. Свінг-трейдери утримують позиції упродовж кількох днів чи тижнів. Мета – вловити якомога більші коливання вартості валют.

Точки виходу та входу в угоди допомагає визначити технічний аналіз.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Сайти які платять за виконання завдань
Наступний запис
Як заробити 3000 грн за день
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *