Способи підробітку в Україні: як заробити гроші

Способи підробітку в Україні

Ідеї для підробітку

Основна робота не завжди приносить бажаний дохід. Якщо потрібні додаткові гроші, то люди починають шукати підробіток. Розглянемо способи підробітку в Україні.

Способи підробітку в Україні

Якщо ви працюєте не кожного дня або ж маєте вільний час після роботи, то чому б не спробувати отримати додаткові кошти? Якщо ви матимете кілька різних джерел доходів, то зможете почувати себе більш впевнено та захищено. Розповім про ідеї, які не вимагають вкладень для того, щоб заробляти.

Станьте фітнес-тренером

Якщо ви маєте підтягнуте тіло та полюбляєте спорт, то можете стати фітнес-тренером. Необхідно пройти курси, які тривають кілька тижнів. Після цього можна починати працювати. Великих навичків не потрібно, головне бажання вчитися та розвиватися. Влаштуватися на підробіток у фітнес-студію не проблема. Такі фахівці зараз потрібні. Працюючи у вільний час і гроші заробите, і додатково спортом позаймаєтеся. Користь не лише для здоров’я, але й для гаманця.

Робота екскурсоводом

Для любителів туризму можна проводити екскурсії в своєму місті або ж влаштовувати різні вилазки на природу з ночівлею. Створіть цікаву програму екскурсії, пропрацюйте маршрут.

Напрямків для екскурсій є чимало: стріт-арт, гастрономічна екскурсія, огляд архітектурних пам’яток. Основне – клієнтам повинно бути цікаво. Продумайте не банальну промову з вікіпедії, а цікаві історії та круту подачу.

Як шукати клієнтів? Можна співпрацювати з туристичними компаніями або ж пропонувати свої послуги в соціальних мережах. На початку краще співпраця. Доведеться віддавати частину доходу, але й пошуком клієнтів не потрібно заморочуватися.

Копірайтер

Зареєструйтеся на біржах фрілансу та пишіть тексти на замовлення. Така робота підійде тим, хто має навички в написанні та редагуванні матеріалів. Навчитися писати не так складно, як здається на перший погляд.

В мережі також є багато безкоштовних курсів з копірайтингу. Сидите в теплі та пишете тексти. Основне, вміти знаходити замовлення. Але на біржах пропозицій є вдосталь.

Одні з найпопулярніших бірж це kabanchik, weblancer, freelancthunt, uatxt та інші.

Станьте кур’єром

У вільний від основної роботи час можна підпрацьовувати кур’єром. Служб доставок існує досить багато, тому буде з чого вибрати.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Доставляйте замовлення тоді, коли вам зручно. Обмежень щодо заробітку немає. Чим більше виконаєте замовлень, тим більше заробите. Якщо погода дозволяє, то можна здійснювати доставки на велосипеді. Так буде і швидше, і комфортніше.

Опитування за гроші

Продовжуємо розглядати способи підробітку. Ще один – проходження опитувань за гроші. На великий заробіток очікувати не варто, адже опитувань не завжди буває багато. Але за місяць гривень 100-200 додатково заробити можна.

Я перевіряв ось цей сайт для проходження опитувань. Український ресурс, який дійсно виплачує кошти за пройдене опитування (посилання ТУТ). За відповідь на одну анкету нараховують від 0,50 копійок до 15-20 гривень. Якщо ж запрошувати рефералів, то цілком реально отримати 500 і вище гривень.

Як можна заробляти додатково

Як бачите, способів додаткового заробітку існує вдосталь. У матеріалі я розглянув кілька цікавих ідей, які комусь із вас стануть в нагоді. Зараз у таблиці підсумую, про які варіанти ми говорили. Зберігайте собі, щоб не пропустити. Якщо цікаво більше корисних матеріалів про заробіток, то нижче додам посилання, переглядайте.

  • станьте фітнес-тренером;
  • робота екскурсоводом;
  • копірайтер;
  • підробіток кур’єром;
  • опитування за гроші.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити 500 грн в день: перевірені способи без вкладень
Наступний запис
Сайти які платять за виконання завдань
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *