Яка найприбутковіша професія в Україні

Яка найприбутковіша професія в Україні

Де сама велика зарплата в Україні

Заробіток грошей це непроста справа. Варто обирати ту професію, яка приноситиме не лише задоволення, але й хороші прибутки. Розглянемо, яка найприбутковіша професія в Україні.

Яка найприбутковіша професія в Україні

Ви дізнаєтеся не одну високооплачувану професію, а одразу декілька. Фахівці в цих сферах завжди мають гідну заробітню плату. Якщо ви школяр та обираєте напрямок навчання або ж хочете отримати ще одну освіту, щоб заробляти більше, то ця інформація точно буде корисною.

Яку професію обрати в 2024 році

Зарплати в різних напрямках постійно змінюються. На формування рівня оплати праці впливає попит на певну спеціальність. Але вже зараз можна спрогнозувати, що затребувані будуть не лише перелічені нижче професії, але й фахівці, які займаються відновленням держави після та під час війни. Про ці напрямки я вже детально писав, тому якщо цікаво, то додаю посилання на матеріал наприкінці цієї новини.

Скільки заробляють українці зараз

У 2023 році середня заробітна плата в нашій державі складала майже 18 тисяч гривень. Показник збільшився орієнтовно на 23 % у порівнянні з 2022 роком.

В яких сферах найбільша зарплата

Далі невеличкий список різних сфер, фахівці з яких мають найбільшу зарплату в Україні.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Виокремлю працівників у сфері IT. Там все залежить від вашого стажу. Вважається, що це одна з найоплачуваніших професій. Початківці заробляють до 37 тисяч гривень, а досвідчені працівники – мінімум утричі більше.

  • телекомунікація та інформація – середня зарплата 37 500 гривень;
  • фінансова та страхова діяльність – середня зп 34,2 тис. грн;
  • державне управління і оборона – 24 200 гривень;
  • професійна, технічна і наукова діяльність – 24 140 гривень;
  • освіта – 12 180 гривень.

Як зростуть зарплати в 2024 році

Згідно з прогнозами Кабінету міністрів України, цього року громадяни нашої держави почнуть отримувати більші виплати. Вплине як інфляція, так і попит на кваліфікованих фахівців та ситуація з економікою. Очікується, що українська економіка дещо стабілізується.

Середня зарплата в Україні повинна складати орієнтовно 21 тисячу 800 гривень. Чи виправдаються прогнози дізнаємося дуже скоро (або й вже дізналися). У 2023 році показник ж складав 18 тис. 500 гривень, а в 2022 році – 14 850 гривень.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як економити гроші на продуктах
Наступний запис
Як заробити 500 грн в день: перевірені способи без вкладень
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *