Які способи заробітку в інтернеті існують
В інтернеті стає все більше способів заробітку. Вже не потрібно вставати рано-вранці, щоб доїхати на роботу, адже цілком реально працювати вдома в комфорті. У статті ви дізнаєтеся про способи заробітку онлайн без вкладень.
Способи заробітку онлайн без вкладень
Сьогоднішня реальність така, що далеко не всі українці мають можливість працювати з офісу. Хтось боїться ризикувати через війну, когось звільнили. Факторів надзвичайно багато. Життя не зупиняється, тому варто обирати онлайн-заробіток. Інтернет здатний принести вам чималі гроші.
Написання текстів на замовлення (копірайтинг)
Для заробітку на текстах вам достатньо грамотно володіти українською мовою, вміти ставити розділові знаки. Як варіант, для виправлення помилок в написаному можна використовувати штучний інтелект. Орфографічні помилки ж можуть показати сайти, які перевіряють тексти на антиплагіат.
Існує чимало бірж фрілансу, на яких пропонують писати тексти на замовлення. Або ж редагувати матеріали чи вносити правки. Чим більше завдань виконаєте, тим вищий буде заробіток. За кожне завдання платять фіксовану суму. До прикладу, я часто пишу невеликі статті (2500-3000) символів за 500 гривень. На це мені йде 30-40 хвилин. На старті оплата за роботу буде суттєво нижча, але згодом “наб’єте” руку та почнете писати швидше і заробляти більше.
Онлайн професії для заробітку
Якщо ж копірайтинг це не ваше, то можете працювати онлайн-дизайнером, оператором, адміністратором і так далі. Роботу краще підбирати в залежності від своїх умінь та знань. Навчитися якомусь цікавому напрямку ніколи не пізно. Зазвичай, в інтернеті можна знайти всю інформацію і навіть безкоштовно.
Також можете:
- розробляти логотипи, різні дизайни;
- працювати онлайн-продавцем;
- бухгалтером;
- створювати ігри;
- оптимізовувати сайти (SEO);
- перекладати тексти;
- викладати;
- працювати віртуальним помічником;
- модератором на сайтах чи в групах.
Як бачите, варіантів надзвичайно багато. Я перелічив лише кілька можливих. Обрати є з чого. Для багатьох напрямків не потрібні навіть спеціальні знання. Не говорячи вже про вкладення, адже інформації онлайн достатньо, щоб вивчити все безкоштовно.
Створення сайту
Створіть власний сайт або ж блог та наповнюйте його контентом. Основне – матеріали повинні бути унікальні, оригінальні та не скопійовані. На копіпаст монетизації ви не отримаєте і пошуковики просувати ваші матеріали не будуть.
Монетизувати сайт можна дуже швидко. Достатньо мати хоча б 100 переглядів щодня і вже за кілька тижнів можна подавати заявку в Google AdSense. Це партнерка від Гугла.
Створити сайт теж не важко навіть самостійно. Є чимало конструкторів типу WordPress. Також варто оплатити домен (назву сайту) та хостинг. За це доведеться заплатити, але сума взагалі мізерна. Менше 800 гривень.
Надання послуг
Ви можете вести онлайн-сторінку та знаходити клієнтів та надавати їм послуги на дому. Йдеться про випічку чи приготування харчів на замовлення. А також послуги зі сфери краси – масаж, манікюр, педикюр, стрижки, фарбування.
Також цілком реально працювати репетитором (як онлайн так і приймати учнів вдома). Можна знайти роботу диспетчера служби доставки, шити одяг на замовлення тощо.
Робота власними руками
Звучить цікаво, але суть проста. Якщо ви займаєтеся рукоділлям, то можете виготовляти прикраси, обереги, дитячі іграшки, вишивати, шити на замовлення. А також продавати вироби з дерева, металу, хутра чи шкіри.
Приймайте замовлення онлайн та виконуйте їх. Шукати клієнтів можна як в соцмережах, так і на біржах фрілансу чи дошках оголошень. Створіть власний інтернет-магазин та заробляйте. Ручна робота високо цінується та завжди буде актуальною.
Розпочніть YouTube-канал
Розглядаємо далі способи заробітку онлайн без вкладень. Ютуб теж дуже популярна та високодохідна тема. Необхідно знімати відео на цікаві тематики. Є ідеї, для яких не потрібно показувати себе та говорити. Тому кожен знайде той напрямок, який симпатизує. Краще створювати ролики з підписами англійською мовою. Так можна заробити більше коштів. Але якщо саме відео буде українською, а назва англійською, то на успіх не сподівайтеся. Англомовні назви підходять до відео, в яких немає озвучки.
Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.
Ютуб любить регулярність. Тому на старті доведеться викладати нові відео фактично щодня. Це така схема, яка гарантовано приведе до успіху. Звісно, якщо ваші ролики якісні.
Монетизація доступна тоді, коли ви наберете 1000 підписників та 4000 годин переглядів. Це для довгих відео. Для монетизації коротких (шортс) необхідно мати 500 підписників та 10 млн переглядів за останні 3 місяці. Перегляди набрати теж не складно. Працює за принципом Тік Току.
Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:
- Як купити біткоін: топ-3 способи.
- Професії які будуть актуальні після війни.
- Як почати торгувати на Форекс.
- Adobe stock скільки можна заробити на продажі фото та відео.
- Додатковий заробіток: ідеї, як заробити гроші.