Як купити біткоін: топ-3 способи

Як купити біткоін

Способи купівлі біткоіна

Bitcoin (біткоін) – перша та найпопулярніша в світі криптовалюта, яку створили ще в 2009 році. Цифрова валюта користується великим попитом. У матеріалі ви дізнаєтеся топ-3 способи, як купити біткоін.

Як купити біткоін

Біткоін має обмежену кількість монет – 21 мільйон. Цей запас впливає на його ціну та довгострокову інфляцію. Інвестиції в цю монету здатні принести великий заробіток, якщо правильно обрати час та момент для покупки. На момент написання статті 1 Bitcoin коштує 44 131 долар. Варто зазначити, що на початку 2023 року ціна знизилась до 17 тисяч $, а влітку становила 25 000 $. Це був найкращий момент для придбання. Хто вклався в біткоін, то наприкінці цього року зумів непогано заробити.

Придбання криптовалюти

Існує кілька способів, які дозволяють придбати біткоін або ж іншу криптовалюту.

Серед них:

  • криптовалютна біржа;
  • криптовалютні обмінники;
  • криптовалютні гаманці.

Далі про кожен зі способів дещо детальніше.

Криптовалютна біржа

Найпопулярніший та найпоширеніший спосіб придбання крипти серед усіх користувачів. Використовуючи традиційні валюти (долари, євро чи навіть гривні) можна купити біткоін або будь-яку іншу популярну чи не дуже монету.

Чимало аналітиків радять використовувати саме цей варіант. Під час вибору біржі будьте обережні, переглядайте відгуки, оцініть роботу технічної підтримки, кількість угод. Оцініть платформу, щоб вона була безпечна.

Серед плюсів легкість проведення обміну, великий вибір монет, можливість здійснювати торгівлю, заробляючи на коливанні курсу. Є різні методи оплати та висока ліквідність. До мінусів цього способу відносимо безпеку (завжди є ризик хакерських атак), комісії бірж. Деякі майданчики мають обмеження для виведення та депозиту традиційних валют.

Криптовалютні обмінники

Другий альтернативний спосіб купівлі криптовалюти – придбання через криптовалютні обмінники. Вони дозволяють міняти звичайні гроші (долари, євро) на різноманітну крипту.

Такі обмінники прості у використанні. Купівля швидка, а вибір монет досить великий. Ще один плюс – в деяких обмінниках здійснювати операції можна без проходження верифікації (анонімно).

Серед недоліків такого способу – досить високі комісії (не у всіх обмінниках). А також приховані збори (погіршення торгових умов), курсові ризики та недолік регулювання. Такі обмінники регулюють менше, ніж криптовалютні біржі. Це призводить до ризиків щодо надійності та безпеки.

Криптовалютні гаманці

Теж хороший спосіб отримання біткоінів чи іншої криптовалюти. Ви купуєте крипту безпосередньо з вашого гаманця. Або ж через додаток, який пов’язаний з вашим гаманцем.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Плюси в простоті використання. Ви контролюєте власний гаманець, тому безпека здійснення операції суттєво вища, ніж в інших способах. Купівля відбувається напряму з гаманця і є прямою. Це швидко та зручно. Після придбання криптовалюту можна одразу використовувати та керувати нею на власний розсуд.

Тепер про недоліки. У криптовалютних гаманцях, зазвичай, невеликий вибір крипти. Деякі гаманці стягують комісію за проведення операцій. Також курси криптовалют у гаманці можуть відрізнятися від реальних. Це може вплинути на суму угоди (переплатите). Ну і основний мінус це те, що складно знайти надійний та безпечний криптогаманець, який дозволить уникнути ризиків.

Це були топ-3 способи, як купити біткоін. Зберігайте матеріал, щоб не загубити. А також стежте за оновленнями сайту та групи в телеграмі. Буде ще багато цікавого.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Ідеї для бізнесу онлайн
Наступний запис
Розробка мобільних додатків як бізнес
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *