Ідеї для бізнесу онлайн

Ідеї для бізнесу онлайн

Який онлайн-бізнес варто відкривати в Україні

Відкриття власної справи це хвилююча та цікава подія. Якщо хочете розпочати бізнес в інтернеті, то зараз чудова можливість це зробити. У матеріалі розгляну ідеї для бізнесу онлайн.

Ідеї для бізнесу онлайн

Виокремив найпопулярніші та найцікавіші ідеї, які дозволяють без великих витрат розпочати бізнес та почати заробляти. Далі детальніше.

Відкриття інтернет-магазину

Найпростіша ідеї в інтернеті. Відкрийте онлайн-магазинчик та продавайте популярні товари. Серед них дитячі товари, здорове харчування, еко-товари, корейська косметика, аксесуари, одяг та взуття. А також спортивні товари, запчастини до автомобілів, рюкзаки, постіль, пледи, білизна, бокси з сюрпризами.

Варіантів, як бачимо, дуже багато. Головне вибрати той напрямок, який подобається вам найбільше. Робота повинна приносити задоволення, а не муки і страждання.

Розробка мобільних додатків

Крутий варіант це розробляти мобільні додатки. На ринку є постійний попит до крутих продуктів. Якщо ви не є програмістом, то можна найняти людину, яка створить додаток для вас. Звісно, краще робити все самостійно, але якщо не вмієте, то і найм працівника гарна ідея.

Додатки приносять власникам чималі гроші. Головне під час розробки придбати ліцензійне програмне забезпечення. Якщо його не буде, то є ризик отримати великий штраф.

Віддалені консультації

Якщо чудово розумієтеся в комп’ютерах, то можна проводити віддалені консультації. Відкрийте службу технічної підтримки, налаштовуйте віддалений доступ для бізнесу, ремонтуйте техніку. Вирішуйте технічні проблеми онлайн та надавайте людям консультації по телефону.

Не обов’язково це повинен бути комп’ютерний напрямок. Також можна створити такий сервіс підтримки та вирішення проблем для автомобілістів (ремонт в дорозі чи послуги евакуатора). Аналогічна схема підходить для психологів, юристів та інших фахівців, які можуть консультувати через інтернет або по телефону.

Запустіть власний блог

Відмінна ідея в сучасний час – стати блогером. Створіть сторінку в Інстаграмі, Тік Тоці, Фейсбуці або ж завантажуйте відео на Ютуб. Монетизуйте свої старання та отримайте хороший прибуток.

Блогери заробляють на соціальних мережах десятки тисяч доларів щомісяця (це в Україні). Зараз можна знімати відео чи писати дописи, не показуючи власне обличчя. Це якщо ви соромитесь показувати себе на камеру. Або ж створіть сайт, як це зробив я та заробляйте на монетизації переглядів. Основне – ділитися корисною інформацією, яка зацікавлюватиме глядачів чи відвідувачів.

Покупка сайту як бізнес

Про сайт писав вище, але по цьому напрямку окремо ще кілька слів скажу. Можна самостійно створити сайт та наповнювати його інформацією. Це не складно, головне бажання вчитися. В інтернеті є вся потрібна інформація та відео-уроки.

Якщо ж не хочете заморочуватися над створенням та розкруткою ресурсу, то можна придбати вже готовий сайт, який приносить дохід. Гарний сайт коштуватиме кілька тисяч доларів. Отримаєте фактично напів пасивний дохід, який приноситиме гроші навіть тоді, коли ви не публікуватимете новини.

Відкриття копірайт-агентства

Бізнес потребує написання крутих та цікавих статей, описів товарів, новин і так далі. Послуги копірайтерів (написання матеріалів на замовлення) користуються дедалі більшим попитом.

В майбутньому ця професія приноситиме ще більший прибуток. Та і зараз копірайтери заробляють гарні гроші, сидячи вдома в комфорті й пишучи статті.

Можна розпочати працювати копірайтером самостійно. А згодом відкрити бізнес у вигляді копірайт-агентства. Найміть людей на роботу, які писатимуть тексти та шукатимуть замовлення. А ви, як керівник, отримуватимете прибуток. Можна не лише писати матеріали, але й пропонувати вести сторінки в соцмережах, писати новини під пошук, наповнювати сайти чи групи контентом. Є де розгулятися та що обрати.

Дизайн логотипів

Створіть студію розробки логотипів. Створення гарних заставок для брендів надзвичайно вигідне. На фрілансі фахівцям в сфері дизайну платять чимало. Бачив вакансії, в яких за розробку логотипа для бренду (це 2-4 години часу) платили 100 $. Дуже пристойно. Якщо в день мати кілька таких замовлень, то взагалі космос.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Спочатку на власній студії можна працювати самостійно. Згодом, коли буде багато замовлень, найміть помічника або ж делегуйте роботу найманим працівникам, а самі лише керуйте процесами. Крім дизайну логотипів можна створювати візитки, різноманітні буклети і так далі.

Запуск SEO-агентства

Слово SEO чув практично кожен. Але не всі знають, що це означає. Простими словами, це просування новин, брендів чи дописів за допомогою ключових систем. Необхідно правильно оптимізувати текст, щоб пошукові системи якнайшвидше його побачили та підняли на першу сторінку в пошуку.

Відкрийте SEO-агентство та надавайте послуги. Варто розбиратися в цій темі, адже при наймі на роботу сеошника необхідно буде перевірити його знання та вміння. Втім, можна і самому займатися SEO-оптимізацією та заробляти гроші без зайвих людей.

Стартового капіталу не потрібно. Основне – мати навички та знання. Навчитися можна як на безкоштовних відео-уроках, так і на платних курсах, яких існує вдосталь.

У матеріалі розглянув цікаві та перспективні, на мою думку, ідеї для бізнесу онлайн. Яку обрати вирішувати вам. Нижче переглядайте інші цікаві новини про заробіток та бізнес-ідеї. А зараз ще раз додам табличку з усіма ідеями, які описав. Зберігайте, щоб не пропустити.

Онлайн-бізнес найкращі ідеї

  • відкриття інтернет-магазину;
  • розробка мобільних додатків;
  • віддалені консультації;
  • власний блог;
  • покупка сайту;
  • відкриття копірайт-агентства;
  • дизайн логотипів;
  • запуск SEO-агентства.

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Професії які будуть актуальні після війни
Наступний запис
Як купити біткоін: топ-3 способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *