Сайти для пошуку роботи в Україні

Сайти для пошуку роботи

На яких сайтах шукати роботу

Заробіток – тема, яка хвилює кожного дорослого українця (і навіть підлітків). Розгляну сайти для пошуку роботи. Які популярні ресурси існують та де варто шукати вакансії.

Сайти для пошуку роботи

Наша країна зараз переживає важчі часи. Роботи стає все менше, зарплати, на жаль, не зростають. Доводиться шукати роботу або ж підробіток, щоб не залишитися без грошей. То ж на які популярні сайти варто звернути увагу, щоб якнайшвидше отримати роботу?

Кращі сайти на яких можна знайти роботу

Список найпопулярніших ресурсів з пошуку роботи. Далі розгляну кожен з них детальніше.

  • work.ua;
  • olx.ua;
  • robota.ua;
  • jobportal.dcz.gov.ua;
  • ua.jooble.org;
  • jobs.ua

Де в Україні можна знайти роботу

work.ua

Один з найпопулярніших ресурсів для пошуку роботи. Зайшовши на сайт побачив, що станом на момент написання статті було доступно понад 85,5 тисяч різноманітних вакансій. Є з чого вибрати, однозначно топ. Легкий і інформативний пошук. Можна розмістити власне резюме і роботодавці самостійно пропонуватимуть вам роботу. work.ua позиціонує себе як сайт № 1 з пошуку роботи в Україні. Функціонує ще з 2006-го року.

olx.ua

Ще один варіант для пошуку роботи. Вакансій суттєво менше (орієнтовно 1000), але моніторити цікаві пропозиції можна. Можна відокремити вакансії по вашому регіоні.

До 2014 року майданчик був відомий під назвою Slando. Думаю, олх зайвого представлення не потребує. Створили ресурс ще в 2006 році, як і ворк.юа.

robota.ua

Дуже популярний сайт з пошуку роботи. Описую кожен ресурс не за рейтингом, а в довільному порядку. На даний момент на robota.ua опубліковано 92,9 тисяч актуальних оголошень, в яких пропонують роботу. Резюме на ресурсі від моменту його створення розмістили понад 5,16 млн українців.

Це перший онлайн-ресурс з працевлаштування в Україні. Його створили ще в далекому 2000 році, коли інтернет навіть мало в кого був. Так що історія сайту вражає. Додаток robota.ua один із найпопулярніших з пошуку роботи.

jobportal.dcz.gov.ua

Єдиний портал вакансій від Державної служби зайнятості. На сайті можна обирати заробітну плату, вид зайнятості, галузь, район, область, а також громаду.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Згідно з даними, на ресурсі доступно 222 тисячі вакансій. Надзвичайно багато, але чи точно це достовірні дані? Перевірити неможливо. Але пропозицій багато, тому є з чого обрати.

Де шукати вакансії для працевлаштування

jobs.ua

Доступно дещо більше 15 000 вакансій. Згідно зі статистикою, середня щодення відвідуваність сайту складає 57 тисяч користувачів.

На ресурсі розміщують перевірені актуальні вакансії від провідних роботодавців. Великий плюс, що адміністратори сайту вручну перевіряють всі вакансії задля виявлення шахрайства та сумнівних пропозицій.

ua.jooble.org

Понад 36 700 актуальних вакансій з усіх областей нашої держави. Якщо розмістите резюме, то роботодавці самостійно зв’язуватимуться з вами, щоб запропонувати працевлаштування. Jooble популярний в усьому світі та входить в TOП-10 сайтів за відвідуваністю у світі в сегменті Jobs And Employment. Розпочав свою роботу ще в 2006 році.

Розглянув найпопулярніші сайти для пошуку роботи в Україні. Стежте за оновленнями, щоб не пропустити нові цікаві матеріали.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Плюси та мінуси торгівлі на Форекс
Наступний запис
Професії які будуть актуальні після війни
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *