Плюси та мінуси торгівлі на Форекс

Плюси та мінуси торгівлі на Форекс

Особливості торгівлі на Форекс

Торгівля на міжбанківському валютному ринку – чудовий спосіб для того, щоб заробити гроші. Але крім переваг існують і недоліки. Розповім про плюси та мінуси торгівлі на Форекс.

Плюси та мінуси торгівлі на Форекс

В одному з матеріалів я вже писав детально про те, як почати торгувати на Форекс та що потрібно знати новачкам. Якщо цікавить стаття, то додам її наприкінці цієї новини. Обов’язково дочитайте до кінця.

Не буду казати, що торгівля на міжбанку це суцільні плюси. Як і будь-який спосіб заробітку, Форекс має як переваги, так і недоліки. Про них ви повинні знати ще до початку торгівлі.

Мінуси торгівлі на біржі

Розпочну з мінусів. А потім перейдемо до веселіших пунктів (плюсів).

Високий ризик

Всі фінансові ринки інколи переживають періоди нестабільності. Ще цей період називають “волатильність”. Ви можете зазнати збитків, якщо відбудуться раптові коливанння на ринку й валюта почне дешевіти. Щоб уникнути втрат коштів необхідно розробити кілька стратегій управління ризиками.

Відсутність досвіду в трейдингу

Недосвідчені трейдери мають високі шанси втратити всі кошти. Якщо не дотримуватися методів управління ризиками, то можна легко зазнати збитків. Розробляйте стратегії, торговий план, постійно вчіться та стежте за успішними трейдерами. Починайте з невисоких сум та демо-версій, щоб не вийти в мінус.

Простий захист

Ринок Форекс працює як позабіржовий. На відміну від централізованих бірж, він має більш легкий та простий нормативний захист. Під час вибору брокера трейдеру потрібно звертати увагу на всі деталі, відгуки, рекомендації, проводити комплексну перевірку.

Плюси торгівлі на Форекс

Невеликі транзакційні витрати

На Форексі відсутні клірингові, біржові комісії, а також державні збори. За транзакції передбачені, зазвичай, низькі витрати. І це однозначно чималий плюс.

Ліквідність ринку

Висока ліквідність ринку ще одна перевага. На біржі є дуже багато продавців та покупців. Ви отримуєте змогу швидко і легко проводити угоди за вигідними цінами.

Кредитне плече

На Форекс доступне високе кредитне плече. Трейдери можуть використовувати співвідношення кредитного плеча 100 до 1. Це означає, що ви можете проводити угоди, вартість яких перевищує ваш реальний інвестований капітал у 100 разів.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Але з цим варто бути обережним. Можна як суттєво збільшити прибуток, так і підвищити шанси втратити вкладені кошти.

Торгівля цілодобово

Торгувати на міжбанківському ринку трейдер може 24 години на добу (п’ять з половиною днів щотижня). Зручно, адже користувачі можуть брати участь в торгах у будь-яких комфортний для них час. Торгові можливості можна цілодобово використовувати без обмежень.

Ось такі вони, плюси і мінуси торгівлі на Форекс. Це не останній матеріал на цю тематику, тому нагадаю ще раз підписатись на мій канал в телеграмі та стежити за оновленнями сайту.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як почати торгувати на Форекс
Наступний запис
Сайти для пошуку роботи в Україні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *