Як почати торгувати на Форекс

Як почати торгувати на Форекс

Торгівля на Форекс для новачків

Стежите за коливанням курсу валют? То чому б на цьому не заробити. Станьте трейдером та отримуйте гроші в світі міжнародних валют. Розглянемо, як почати торгувати на ринку Форекс.

Як почати торгувати на Форекс

Розпочну з того, що це взагалі таке той Форекс. Це міжбанківський міжнародний валютний ринок, на якому можна продавати та купувати різноманітну валюту.

Трейдер заробляє на коливанні обмінних курсів. Працювати можна хоч цілодобово. Також Форекс відкриває великі можливості перед інвесторами. А транзакції, які проводять на платформі, доступні в усьому світі.

Які види ринків Форекс існують

Трейдерам доступні три основні ринки Форекс, на яких можна заробляти гроші. Йдеться про ф’ючерсний, спотовий та форвардний ринки. Далі кілька слів про них, щоб ви були в курсі.

Ф’ючерсний ринок

Пропонує купувати та продавати валюту за заздалегідь визначеними цінами в певний час. Тобто, ціна валюти буде фіксована та не змінюватиметься динамічно. Цей ринок прозорий. Трейдери використовують його з метою хеджування. Простими словами, щоб уникнути ризиків. Так курс може бути дещо менший, однак більш ліквідний та прозорий, що зменшує шанси на невдачу.

Спотовий ринок

Найпростіший та найпоширеніший на ринку Форекс. На ньому можна моментально обміняти валюту за поточними ринковими цінами. Схоже до обмінника. Принесли долари, моментально обміняли та завершили угоду. Саме спотовий ринок формує основу для ф’ючерсного та форвардного ринків.

Форвардний ринок

Торгівля валютами відбувається за заздалегідь визначеними цінами, однак саму валюту ви отримуєте в майбутньому. Можна пояснити це так: ви резервуєте долар, до прикладу, по 37 гривень. Курс не змінюється, а викупити валюту ви можете пізніше.

Цей ринок підходить для управління ризиками. Трейдери таким чином захищають себе від потенційних коливань вартості різної валюти. Звучить складно, але цю інформацію потрібно “переварити” і перечитати кілька разів, щоб легше сприймати.

Торгівля на Форексі: з чого почати

Далі кілька порад, які допоможуть трейдерам-початківцям стартувати в цьому напрямку.

Вибір Форекс-брокера

Надзвичайно важливий пункт, адже необхідно працювати лише з ліцензованими брокерами, щоб уникнути різних форс-мажорів. Краще перевіряти репутацію того чи іншого форекс-брокера, чи є технічна підтримка клієнтів.

Поповнення торгового рахунку Форекс

Далі необхідно відкрити торговий рахунок та поповнити його. Для цього слід пройти процес реєстрації і надати документацію. Торгівля стане доступною після поповнення рахунку. Зрозуміло, що особам, які не досягли 18-річного віку торгівля заборонена.

Демо-угоди

Щоб увійти в курс справ та трішки “набити руку” варто починати торгівлю з демо-угод. Тобто, не на справжні гроші, а в такому собі симуляторі з імітацією реальних ринкових умов.

Так ви зможете ознайомитися з торгівлею, нюансами та виберете для себе ту торгову стратегію, яка підходить найбільше. У демо-угодах немає жодних ризиків втратити гроші.

Встановлення мети

До виходу на реальний ринок та початку торгівлі необхідно окреслити або виписати власні фінансові цілі. А також встановіть конкретні завдання. Пальцем в небо торгувати не варто, адже без стратегії ви приречені на провал.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Фахівці радять написати суму, яку ви хочете отримувати за угоду та визначити мету на довгостроковий період – тиждень, місяць чи рік. Залишайтеся реалістом та не обирайте недосяжних цілей. Непогана ціль це здійснення 5-10 прибуткових угод на тиждень чи досягнення за місяць 3-5 % рентабельності. Щось типу того.

Початок торгівлі на міжнародному валютному ринку

Попередні поради вивчили. Коли відчуєте, що варто переходити з демо-угод на реальні, розробите план торгівлі, то можете починати.

На старті краще торгувати з невеликих позицій. Розмір угоди слід збільшувати з набуттям впевненості та досвіду. Ведіть журнал, в який записуйте власні угоди, результати, прибуток чи втрати. Аналізуйте дані та намагайтеся їх покращити.

Також надзвичайно важливо стежити за тенденціями ринку, економічними новинами. Ці фактори суттєво впливають на зміну курсу валюти. Знаючи новини, можна спрогнозувати, яка валюта і коли різко зросте чи знизиться у вартості. Якщо все ще вагаєтеся, то можете пошукати відео на Ютубі, як торгують фахівці.

Про торгові стратегії Форекс розповім у новому матеріалі. Стежте за телеграмом та посиланнями наприкінці кожної новини на сайті.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Adobe stock скільки можна заробити на продажі фото та відео
Наступний запис
Плюси та мінуси торгівлі на Форекс
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *