Adobe stock скільки можна заробити на продажі фото та відео

Adobe stock скільки можна заробити

Як заробляти на фотографіях

Продаж фото і відео надзвичайно вигідний. Якщо ви маєте хорошу камеру чи телефон, який якісно фотографує, то чому б не спробувати на цьому заробити? Розглянемо таку тему: adobe stock скільки можна заробити.

Adobe stock скільки можна заробити

Фотостоків для заробітку існує надзвичайно багато. Нещодавно я складав топ-5 найпопулярніших. Якщо цікаво, то посилання на цей матеріал додам наприкінці статті. Обов’язково перегляньте.

У цій новині розберемося, скільки платять за продаж фото та відео на одному з найвідоміших стоків – Adobe Stock.

Заробіток на Adobe Stock

На вказаному ресурсі за продаж світлини, векторного зображення чи ілюстрації вам виплачують роялті в розмірі 33 % від вартості зображення. За продаж відео (максимальна довжина 60 секунд, мінімальна 5 сек.) виплачують винагороду в розмірі 35 %.

Точні суми розглядаю далі, тому занотовуйте або ж зберігайте матеріал, щоб не загубити.

Скільки платять за продаж фото

На Adobe Stock є низка тарифних планів для покупців. Вам нараховують % від продажу в залежності від того, який план придбала людина.

Скільки коштують ліцензії для покупців розглядати не буду, адже це нам не потрібно. Цікавить заробіток саме за продаж фото.

До прикладу, якщо в користувача тариф 3 кредити на місяць, то за одне продане фото ви отримаєте чистими 3,30 долара. Якщо ж людина придбає розширений тариф (понад 350 завантажень), то за одне фото вам нарахують 0,33-0,40 $. Це мінімальна сума, яку можна отримати за продаж світлини. Далі табличка різних тарифі і скільки платять.

 • 3 кредити на місяць (це план покупця, ліцензія впливає тільки на ваш прибуток і не залежить від вас) – нараховують 3,30 $ за продаж 1 фото;
 • 10 кредитів на місяць – прибуток 0,99-1,65 $ за світлину;
 • 25 кредитів на місяць – 0,66-0,92 $;
 • 40 кредитів на місяць – 0,66-0,82 $;
 • понад 350 кредитів на місяць – 0,33-0,40 $;
 • розширена ліцензія – 21,12-26,40 $.

Як бачимо, лише покупці впливають на ціну (точніше їхні купівельні можливості). Але загалом вартість досить непогана. Більшість продажів будуть по мінімальній ціні, але час від часу купуватимуть і за більші суми.

Далі розрахунки по відео.

Скільки платять за продаж відео на Adobe Stock

Adobe stock скільки можна заробити на продажі відео? Система з тарифами аналогічна, однак вартість оплати ваших старань відрізняється, адже це ролик, а не фото.

 • 25 кредитів на місяць в якості HD – 5,60-7,84 $ за завантаження;
 • 40 кредитів в якості HD – 4,20-5,25 $;
 • 350 кредитів в якості HD – 3,85-4,55 $;
 • 750 кредитів в якості HD – 2,80-3,50 $;
 • 16-500 кредитів або на вимогу (HD-якість)– 22,40-28,00 $;
 • 40-500 кредитів або на вимогу в якості 4K – 56,00-70,00 $.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

За відео оплата суттєво вища. Особливо вигідно продавати ролики в 4K якості. Спробуйте, не пошкодуєте.

Як заробити гроші на фотостоках

На швидкий заробіток розраховувати не варто. Вам потрібно щомісяця завантажувати велику кількість зображень чи відео. Регулярні публікації нових файлів (якісних) – це ключ до успіху. Більше фото і відео – більше шансів на успіх.

Зазвичай, якщо гарно фотографуєте, то на стабільний заробіток у кілька сотень доларів можна вийти за кілька місяців (в середньому пів року). Але необхідно розуміти, які світлини та ролики користуються попитом. Аналізуйте зображення на Adobe Stock, робіть схожі фото, експериментуйте. Лежати на дивані, завантажився 20 фото, і сподіватися на успіх, це провальна стратегія. Лише постійні старання та спроби дозволять вам почати заробляти на фотостоках. І заробляти не мало.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Додатковий заробіток: ідеї, як заробити гроші
Наступний запис
Як почати торгувати на Форекс
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *