Як заробляти в інтернеті без вкладень

Як заробляти в інтернеті без вкладень

Заробіток без вкладень

Онлайн-заробіток продовжує отримувати нові можливості. З кожним роком стає дедалі більше напрямків, які дозволяють почати заробляти кошти, не виходячи з дому. У статті ви дізнаєтеся, як заробляти в інтернеті без вкладень.

Як заробляти в інтернеті без вкладень

Вам необхідно дослідити всі можливі напрямки та обрати для себе ту нішу, яка буде для вас цікавою і не складною. Якщо ж виникають труднощі, то без проблем можна навчитися в тому ж інтернеті. Безкоштовної інформації чимало, варто лише пошукати.

Продаж товарів в інтернеті

Досить простий спосіб заробітку. Створіть власний онлайн-магазин та працюйте по системі дропшипінг. Ризики взагалі відсутні, адже дропшипінг працює так:

  • ви не маєте фізичного товару, а співпрацюєте з постачальниками;
  • товар не закуповуєте;
  • необхідно знайти клієнта та передати постачальнику дані;
  • відправка відбувається від вашого імені;
  • ви отримуєте оптові ціни та встановлюєте свою націнку. Отримана різниця –
  • ваш прибуток;
  • не потрібно ходити на пошту, лише отримуєте кошти.

Шукати постачальників дуже просто. Достатньо написати в гуглі “постачальники дропшипінг” та переглянути результати. Більшість сайтів працюють по цій схемі.

До прикладу, ви знайдете сайт, який запропонує для вас оптову ціну на гаманці 200 гривень. Продасте за 500. Ваш заробіток складе 300 гривень. І так з іншими товарами.

Вкладення відсутні. Хіба що згодом захочете збільшити кількість продажів та налаштуєте таргетовану рекламу. Безкоштовно клієнтів можна шукати в Тік Тоці, Інстаграмі, Фейсбуці. А також на дошках оголошень типу Олх, Шафа і так далі.

Заробіток на YouTube-каналі

Створіть Ютуб-канал. Це безкоштовно і не потребує жодних вкладень. Підійде тим, хто не боїться знімати себе на камеру. Але є чимало ніш, в яких взагалі не потрібно говорити або ж демонструвати себе. Ідеї для роликів надзвичайно багато. На ютубі зараз заробляють навіть діти, то чому у вас має не вийти?

Необхідно регулярно завантажувати відео. Алгоритми Ютубу не люблять різких змін, довгих пауз. Краще створити собі графік та дотримуватися його.

Для отримання монетизації потрібно набрати за рік 4000 годин переглядів та 1000 підписників. Якщо знімаєте короткі відео (до хвилини, shorts), то за 3 місяці повинні набрати 10 млн переглядів та 500 підписників. Далі підключаєте монетизацію та отримуєте дохід від реклами. Комусь виходить монетизувати канал за тиждень, а комусь за кілька місяців. Заробіток необмежений і може досягати десятків тисяч доларів. Але потрібно працювати. Багато працювати.
Є і способи заробітку на Ютубі без монетизації. До прикладу, розміщення партнерських посилань в коментарях та певні товари чи послуги. Коли людина перейде за посиланням та зробить покупку чи пройде опитування, то ви отримаєте винагороду – фіксовану суму або ж % від продажу.

Онлайн-робота

Існує низка бірж фрілансу, на яких пропонують виконувати різноманітні завдання на гроші. До прикладу, створити дизайн сайту чи логотипу, написати статтю, перекласти або редагувати текст, озвучити чи розшифрувати відео. Напрямків дуже багато і платять теж не мало.

Нещодавно я писав статтю на замовлення. Орієнтовно за годину вдалося заробити 500 гривень. Непогано, чи не так? Пишіть у пошуку “біржі фрілансу” та переглядайте, які завдання там пропонують до виконання.

Заробіток на партнерських програмах

Повертаємося до партнерського маркетингу, про який я писав в розділі про Ютуб. Це відносно швидкий спосіб заробітку, який останнім часом стрімко набрав популярність.

Необхідно знайти партнерську програму певного товару чи продукту, який вас зацікавить. Далі отримати партнерське посилання (реферальне) та розміщувати його на власному сайті, блозі, каналі, сторінках в соціальних мережах.

Всі в плюсі. Бізнес продасть послугу, ви отримаєте відсоток від продажу, а клієнт – товар. Якщо оптимізувати розміщення посилань, то отримуєте фактично дохід на пасиві. Раз розмістили посилання й упродовж певного часу маєте додатковий заробіток. Більше розміщень – вищі шанси заробити чималу суму.

Я спробував партнерську програму з опитуваннями. В місяць виходить заробляти понад тисячу гривень, нічого не роблячи. Якщо знайти дорогі товари, то без проблем можна отримувати і кілька тисяч або десятків тисяч гривень. Головне – знайти майданчик, який приноситиме вам трафік та перегляди.

Заробіток на фотостоках

Продавайте зроблені на свою камеру чи телефон фотографії та відео. Фотостоків існує досить багато. Якщо любите займатися світлинами, то цей спосіб точно для вас.

Дохід можуть приносити навіть власні селфі чи знімки природи. Існує низка сайтів, на яких можна виставляти фотографії на продаж.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини унашому телеграмі.

Якщо цікаво дізнатися більше про заробіток на фотостоках, то долистуйте до кінця статті. Наприкінці додам посилання на розгорнутий матеріал про найкращі фотостоки та скільки платять за фото і відео.

Наповнення груп, адміністратор

Як заробляти в інтернеті без вкладень? У Фейсбуці та Телеграмі є надзвичайно багато груп чи спільнот на різноманітні тематики. Часто можна знайти оголошення, в яких пропонують стати адміністратором онлайн-спільноти. До ваших обов’язків входитиме наповнення групи контентом на задану тематику.

Робота не складна. Для груп необхідно писати чи переробляти невеликі дописи. На виконання роботи багато часу не знадобиться.

Такі вакансії варто шукати на біржах оголошень чи фрілансу. Або ж самостійно звертатися до власників різноманітних груп та пропонувати їм свої послуги.

Читайте більше матеріалів про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Де взяти гроші: способи швидкого заробітку
Наступний запис
Додатковий заробіток: ідеї, як заробити гроші
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *